| | | | | |

Crab Champions recenze – nová hra od Noisestorma

Znáte Noisestorma? Nic Vám to neříká? A co píseň „Crab Rave“, která je dnes už vcelku legendární. Ano, tak právě ten Noisestorm je kraby až tak posedlý, že vytvořil hru Crab Champions!

Obsah článku Crab Champions recenze – nová hra od Noisestorma:

Crab Champions recenze

Jak bylo již uvedeno, hru Crab Champions vyvinul Irský 27-letý DJ Noisestorm, který má na svědomí legendární song „Crab Rave“. Jak již z názvu Crab Champions vypovídá hra obsahuje kraby, konkrétně spoustu krabů, ve hře najdete ale mnoho dalších monster, různé biomy. Jde spíš o oddechovou hru, kterou ale můžete hrát i ve více hráčích, což je pak větší zábava. Na začátku hry se napojíte na svět, kde jsou hordy krabů a dalších mobů, kteří Vás různými skilly hitují, zmražují atd. Vaším cílem je vždy hordy zlikvidovat, otevřít bednu s odměnou a jít na další ostrov, nebo do shopu, kde můžete nakoupit lepší kulky, armor a různé upgrady postavy, respektive Vašeho krabího šampiona.

crab champions gameplay, crab champions steam key, crab champions free

Výhoda hry je, že i na easy obtížnost, to není úplně easy a můžete schytat damage, který Vás donutí spustit hru od začátku, nebo od posledního checkpointu ve hře, takže v tomto ohledu Noisestormovi plus za realističnost, a za to, že i easy obtížnost není až tak easy, aby hráč mohl s prstem v nose prosvištět biomy.Můj verdikt za oddechovou hru je 8/10, ale vzhledem k tomu, že to psal Noisestorm fakt celé sám a vím, jak časově nákladný programování něčeho takového může být, tedy, asi o tom nemám o ani páru, protože dělám weby a e-shopy a hru jsem nezkoušel programovat nikdy ale když vím jak náročný je nakódit web či e-shop, aby bylo vše správně, nechci asi ani myslet na to, jak náročný může bejt napsat hru, která navíc chytne asi 60 000 lidí, kteří jsou v současnosti na Crab Champions Discordu, tak za sólo vývoj týhle pecky 10/10.

Je Crab Champions free?

Ne, Crab Champions free, tedy zdarma není. Koupíte ji zatím v early accessu jen na Steamu avšak za pouhých 9,99€, což na oddechovou hru je dost fajn cena. Koupi určitě doporučuji lidem, co nehrají celé dny, a vlastně i těm, co hrají celé dny, ale Crab Champions je dle mého z těch her, u kterých propaříte pár dní a zase se k ní po čase rádi vrátíte, tedy pokud jste dospělí a nehrajete 12 hodin denně, jako já za dob, kdy jsem chodil ještě na základní školu.

Free Crab Champions Steam key tedy asi zatím fakt neseženete, ale vzhledem k oblibě hry je možné, že někdy a někde zahlédnete nějaký giveaway.


Crab Champions HW požadavky

Crab Champions je na HW docela nenáročná hra, níže jsou minimální HW požadavky pro hru Crab Champions:

OS: Windows 7/8/10 64-bit
Procesor: Core i3 3.3 GHz
Paměť 4 GB RAM
Grafická karta: Intel HD 4000
Pevný disk: 6 GB volného místa

Crab Champions Gameplay

Níže můžete vidět jeden z nejnovějších Crab Champions Gameplayů v relativně dobré kvalitě, aby jste věděli na vlastní oči, jak hra vypadá:

A v případě, že by jste měli zájem o další recenze, můžete naši tvorbu podpořit nákupem her na Key4You.cz s kupónem: „gamesquadcz“ a získat slevu. A pokud máte zájem o recenzi na něco konkrétního, napište mi na info@gamesquad.czPřihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *