Umístění reklamních bannerů

Chcete zpropagovat Váš projekt, e-shop či produkt pomocí banneru? Bannery jsou způsob propagace kterým získáte jasnou pozornost našich návštěvníků, kteří se k Vám skrze banner budou moci prokliknout. Náš web v současné době má přes 7 400 unikátních uživatelů za měsíc.

Kde všude můžeme umístit reklamní banner na webu herního magazínu Gamesquad?

Váš propagační banner můžete umístit na následující pozice na Vašem webu s následujícími cenami:

  • Na hlavní stránku (homepage) – 400,- Kč / 17€ bez DPH měsíčně
  • Na levou nebo pravou stranu webu na všech stránkách (články, kategorie, hlavní stránka,..) – 800,- Kč / 35€ bez DPH měsíčně
  • Na obě strany, tedy na levou i pravou stranu na všech stránkách (články, kategorie, hlavní stránka,..) – 1400,- Kč / 60€ bez DPH měsíčně

Nemám reklamní banner, můžete mi jej na základě mého zadání vyrobit?

Ano, máme k dispozici šikovnou grafičku, která Vám banner vytvoří na základě Vašeho zadání, hodinová sazba za tvorbu banneru je 700,- Kč / 30€ bez DPH. Bannery vytvořené naší grafičkou můžete využít i na jiné účely a weby, dílo (reklamní banner) je totiž po zaplacení Vaše.

Můžete mi účinnost reklamního banneru nějak měřit?

Ano, můžeme měřit zobrazení stránky s reklamním bannerem, můžeme také měřit prokliky z banneru na Váš web, na základě toho budete moci efektivně měřit a vyhodnocovat dopady a hodnotu naší spolupráce.

V případě zájmu o spolupráci se ozvěte na e-mail: oresansky@royalonogy.com

Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.