| |

3×6 tipů na nejlepší dárky pro kluky

Říkají vám vaši bližní, co by si přáli k Vánocům nebo k narozeninám? Nebo to necháváte napospas náhodě a posíláte si přáníčka telepaticky? Jestli to druhé, nemusíte panikařit! Dnes jsme pro vás připravili 6 tipů na dárky pro kluky ze třech různých světů. Mrkneme se na trendy v oblasti deskových her, Lega, a komiksu.

DESKOVKY

Na milovníky lesů, fantasy a dobrodružných výprav čekají Hrdinové hlubokého hvozdu, ve kterých se stanete členem party dobrodruhů s cílem vyčistit les od zlých příšer, a hlavního zlouna. Budete používat speciální schopnosti svých hrdinů, bojovat pomocí kostek, a za sféry, které vypadnou z vašich nepřátel, budete svoje bojovníky ještě vylepšovat.Pokud jste si zamilovali postapokalyptické série Mad Max nebo Fallout, doporučujeme karetní hru Radlands: Gangy pustiny. Ocitnete se v radiací zamořené poušti po jaderné válce, kde se gangy pankáčů a rváčů střetávají v nekonečném boji o nejcennější surovinu na Zemi. O vodu. Hra je určená pro dva hráče, kteří se ujmou velení svého gangu, s cílem rozdrtit svého soupeře. Hra je velmi taktická téměř bez podílu a náhody, a vždy to bude jen na vás, zda svého protivníka porazíte.

A teď něco pro milovníky starého Japonska, samurajů a šermířských duelů. Senjutsu: Bitva o Japonsko je taktická figurková hra, ve které se stanete jedním ze čtyř legendárních bojovníků na cestě za ctí a slávou. Se svými soupeři se střetnete pomocí balíčku karet, kde najdete různé typy útoků, výpadů, kombinací a obran. Samozřejmě, že to nebudete mít tak lehké, protože k tomu, abyste dokázali zasadit rozhodující úder, musíte být vždy ve správném postoji. Jako ve skutečném souboji.

dárky pro kluky, nejlepší dárky pro kluky na vánoce, tipy na nejlepší dárky pro kluky

Maximální warp je sólo hra, ve které jste prohráli rozhodující bitvu s mimozemským nepřítelem, navigace vašeho vesmírného stíhače byla poškozena, a teď už jen zoufale hledáte cestu zpět k Zemi. Naneštěstí při tom narazíte na nepřátelskou flotilu, kterou musíte zničit, jestli chcete ještě někdy spatřit svůj domov. V Maximálním warpu si stavíte zásobu žetonů, které postupně taháte z pytlíčku, a likvidujete jimi své soupeře. Za to získáváte odměny, dokupujete si nové žetony, aktivujete speciální schopnosti, a nakonec musíte zničit i hlavního nepřátelského bosse – samotnou mateřskou loď!

Vyražte coby vikingové na objevitelskou výpravu ve hře Northgard: Země nepoznané. Stanete se vůdcem klanu vlka, medvěda či havrana? Každý klan má své jedinečné schopnosti, a svůj vlastní balíček akčních karet, které vám umožní pohyb po mapě, získávání surovin a samozřejmě boj! Je jen na vás, jestli chcete ve hře pokračovat, nebo se svojí účasti v daném kole vzdáte, a vylepšíte svůj balík o některou kartu z nabídky! I boj umožňuje různé triky, které na soupeře můžete vytáhnout! Od posílení svých válečníků jídlem, až po taktický ústup do lepší pozice!Jestli jsou vaše téma horory, zabijáci, a krváky, jděte do deskovky Dead by Daylight. Jeden z hráčů se stane zabijákem, který nahání ostatní po celé mapě, zatímco ti budou mít úkol vcelku prostý – přežít! Přeživší musí pomocí schopností, a samozřejmě, zběsilého úprku, opravit dostatek generátorů k tomu, aby otevřeli nouzový východ, a unikli ze smrtící pasti!

LEGO

Miluje váš kluk Star Wars, ale netušíte, co mu vybrat? Je to spíš malý Rebel, wookie, nebo stoupenec Impéria? S adventním kalendářem LEGO® Star Wars™ nebudete muset tohle dilema řešit. Každý den totiž na vás vykoukne jedna postavička, příšerka nebo vozítko, se kterými si můžete poskládat svou vlastní LEGO Star Wars trilogii – tentokrát podle svojí fantazie.

Jestli doma hltáte dobrodružný svět Minecraftu, zakopáváte se pod peřinu a děláte si pod ní zásoby železa, zkuste si pořídit LEGO® Minecraft Kreativní box 4.0. Kromě fůry kostiček, ze kterých můžete postavit takřka cokoli, tam najdete hlavní protagonisty Steva a Alex (co by byl Minecraft bez nich), a samozřejmě nesmí chybět nějaký ten zombík, creeper, a nějaká ta ovečka či kočička na mazlení.

Asi není kluk, který by nemiloval auta. LEGO® McLaren Solus GT a McLaren F1 vám nabídne dokonce dva legendární supersporťáky za superpříznivou supercenu. Jestli máte v lásce rychlost, můžeme jenom doporučit.

Malé objevitele vesmíru potěší LEGO® Lunární průzkumné vozidlo. Kromě lunárního vozítka najdete v krabici tři astronauty, a meteorit neznámého původu. To, co z něj váš malý astrofyzik zjistí, už je ale jenom na něm.

Sonic, nerychlejší ježek na světě, se vrací se stavebnicí LEGO® Sonic the Hedgehog™ – Green Hill Zone. Vyražte do boje nadzvukovou rychlostí zmařit plány doktora Eggmana (nebo Robotnika, jestli jste ještě ze staré školy), a osvoboďte všechna zvířátka!
A konečně něco pro malé superhrdiny. LEGO® Batman™ vs. Joker™: Honička v Batmobilu vás vyzbrojí figurkami dvou nesmiřitelných nepřátel – Batmana a Jokera! Ale Batman má v rukávu ještě jedno eso! Svůj obávaný Batmobil!

KOMIKSY

O tom, že komiks může být zároveň i hra, vás přesvědčí Moje první dobrodružství: Objevení Atlantidy. Stanete se výzkumníkem, který pátrá po stopách zmizelé Atlantidy. Knížka má každou stránku dělenou na tři různé části, a podle toho, jaké učiníte rozhodnutí, takovou část stránky otočíte. Najdete tu také výbavu, různé typy ponorek, a v závislosti na tom, jak dobří jste byli, také několik možných konců. Knížka je určena pro děti už od 4 let.

Pokud váš malý hrdina už trochu odrostl, mrkněte se po knížce Komiks, v němž jsi hrdinou – Rytíři. V této už třídílné sérii komiksových gamebooků od 10 let se stanete malými dobrodruhy, kteří vyráží na putování za slávou, doručují zprávu tajemnému hraběti a nebo pátrají po ztraceném městě plném pokladů.

A teď něco pro dospělejší! Publikum, které miluje především akční krváky, nesmí chybět komiksy Lobo versus Maska a další řežba, a Lobo: Dědička a další příběhy. V obou případech se jedná o další zvrácená dobrodružství posledního a nesmrtelného Czarniana, který nepřestane, dokud nevykydlí všechno živé ve vesmíru!

Deadpool: Drákulova výzva představuje největší dobrodružství držkatého žoldáka, který si jako jedna z mála postav uvědomuje, že je v komiksu! Tentokrát dostane úkol od samotného hraběte Drákuly, a samozřejmě se na něj hned sesypou všechna monstra, která si představíte. Pokud od komiksu chcete upíry, minotaury, honičky a tacos, jste na správném místě!

Cyberpunk 2077: Trauma Team je první komiks ze světa epické hry Cyberpunk 2077. V něm se setkáte s Nadiou, členkou záchranné organizace Trauma Team, které jediná mise zničila celý život. Navzdory tomu se vrací ke své profesi, ale netuší, kdo bude její příští klient…

A poslední komiksové doporučení zadrnká na strunu hororu. Junji Ito je dnes už poměrně známý autor hororové mangy, která zpracovává především témata body hororu. Ať už milujete jedno nebo druhé, rozhodně by vám neměla utéci jeho Spirála nebo Balónky oběšenců.Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *