| | | | | | |

Assassin’s Creed Freedom Cry recenze, torrent, HW požadavky

Assassin’s Creed Freedom Cry je samostatný obsah pro Assassin’s Creed IV: Black Flag, který byl původně vydán jako doplněk a později se stal samostatnou hrou. Tato hra přináší nový pohled na Assassin’s Creed svět prostřednictvím postavy Adéwalé, bývalého otroka a člena posádky Edwarda Kenwaye.

V článku Assassin’s Creed Freedom Cry recenze, torrent, HW požadavky se dozvíte:

Assassin’s Creed Freedom Cry recenze

Hra je zasazena do karibského prostředí ve 18. století, s hlavním důrazem na otázky otroctví a otrokářství. Adéwalé, nyní v roli Assassína, bojuje za svobodu a spravedlnost ve snaze osvobodit otroky a konfrontovat temné stránky obchodu s otroky.Jedním z výrazných prvků Freedom Cry je rozšíření možností lodních soubojů, což bylo oblíbeným prvkem Black Flag. Adéwalé však přináší nové schopnosti a perspektivu do těchto soubojů, což přináší osvěžující zážitek pro fanoušky série.

Příběhová linie je emotivní a dojemná, odhalující boje a utrpení Adéwalého a jeho hrdinskou snahu měnit svět kolem sebe. Hra zdůrazňuje temné stránky otroctví a vykresluje historickou realitu této doby, což posouvá sérii směrem k hlubšímu a závažnějšímu narativu.

Vizuálně je Freedom Cry působivý, s dobře zpracovaným karibským prostředím, které plní dobový šarm a atmosféru. Hudba a zvukový design dodávají hře další vrstvu autentičnosti.
assassin's creed iv freedom cry, assassin's creed freedom cry recenze, freedom cry ps4
I přes svou krátkou délku nabízí Assassin’s Creed Freedom Cry hráčům silný a významný zážitek. Pokud jste fanouškem sérii a zajímáte se o historické téma otroctví, tato hra může být poutavým a pohnutým doplňkem k celému světu Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed Freedom Cry torrent

Pokud hledáte Assassin’s Creed Freedom Cry torrent, buďte obezřetní ohledně virů, ideálně vždy před spuštěním torrent nahrajte na stránku virustotal.com která obsahuje databázi nejlepších antivirových programů, čímž můžete pak snadno zkontrolovat přítomnost virů v torrentu. Pro větší bezpečnost však doporučujeme si hru Assassin’s Creed Freedom Cry koupit, opravdu to stojí za to, a koupí podpoříte vývojáře i v tom, aby vytvořili třeba další hru nebo nový obsah. 🙂 Konkrétní Freedom Cry torrent Vám tedy bohužel nenabídneme. 🙂Assassin’s Creed Freedom Cry HW požadavky

Komponenta Minimální požadavky Doporučené požadavky
Operační systém Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64bitový systém) Windows 8/8.1 (64bitový systém)
Procesor Intel Core 2 Quad Q8400 2.6 GHz nebo AMD Athlon II X4 620 2.6 GHz Intel Core i5 2400S 2.5 GHz nebo AMD FX 4100 3.6 GHz
Operační paměť (RAM) 2 GB 4 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 260 nebo AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM s Shader Model 4.0 nebo vyšší) NVIDIA GeForce GTX 470 nebo AMD Radeon HD 5850 (1024MB VRAM s Shader Model 5.0 nebo vyšší)
DirectX Verze 10 Verze 11
Volné místo na disku 30 GB 30 GB
Zvuková karta DirectX kompatibilní se zvukovým zařízením nebo integrovaným čipem DirectX kompatibilní se zvukovým zařízením nebo integrovaným čipemPřihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *