| | | | | |

DiRT Rally 2.0 recenze, online multiplayer, čeština a HW požadavky

DiRT Rally 2.0 je rally závodní simulátor, který nabízí hráčům intenzivní a realistický zážitek z rallye. Hra byla vyvinuta společností Codemasters a je pokračováním úspěšného prvního dílu série DiRT Rally.

V článku DiRT Rally 2.0 recenze, online multiplayer, čeština a HW požadavky se dozvíte:

DiRT Rally 2.0 recenze

Grafika a zvuk (9/10):

Dirt Rally 2.0 se může pochlubit vynikající grafikou a zvukovým designem. Detaily aut, okolní krajiny a různých povrchů jsou úžasně zpracovány. Efekty počasí, jako je déšť nebo sníh, vytváří ještě více atmosféry a výzvy. Zvuková stopa hry je také fantastická, což zahrnuje skvělé zvuky motorů, praskání kamínků na karoserii a různé zvuky pneumatik na různých typech povrchů.


Hratelnost (6/10):

Dirt Rally 2.0 se nebojí nabídnout hráčům výzvu. Ovládání auta je realistické a náročné, což dělá závodění v této hře velmi uspokojující. Každý vůz má odlišné chování, což vyžaduje různé strategie a dovednosti od hráče. Kariérní režim je hluboký a umožňuje hráčům stavět si svou kariéru rallye jezdců s možností upgradovat a spravovat svůj tým. Multiplayerový režim také nabízí skvělé zážitky ve formě online soutěží.

Rally obsah (8/10):

Dirt Rally 2.0 nabízí širokou škálu tratí, které jsou inspirovány skutečnými místy po celém světě. Od rychlých a asfaltových cest po hrbolaté lesní trati, máte možnost zažít různé typy rallye. Hra také nabízí rozsáhlý výběr licencovaných vozů, včetně historických rallye ikon. Nicméně, někteří hráči by možná uvítali ještě větší rozmanitost tratí a vozů.

Technické problémy (7/10):

Na začátku měla hra některé technické problémy a chyby, což trochu zhoršilo celkový zážitek. Nicméně, vývojáři poskytli několik aktualizací a oprav, které významně zlepšily stabilitu hry.

dirt rally 2.0 ps4, dirtrally, colin mcrae rally 2.0, dirt rally 2.0 recenze, dirt rally 2.0 čeština download

Celkově lze říct, že Dirt Rally 2.0 je skvělým závodním simulátorem pro fanoušky rallye. Nabízí realistický zážitek s vynikající grafikou, zvukem a hratelností. Ačkoli měla hra na začátku nějaké technické problémy, vývojáři se postarali o jejich opravu. Pokud máte rádi rallye a hledáte výzvu, určitě si tuto hru užijete.

DiRT Rally 2.0 auta

DiRT Rally 2.0 nabízí široký výběr licencovaných rallye vozů, včetně moderních a historických modelů. Zde je seznam některých vozů, které jsou k dispozici ve hře. Toto je seznam vozů, které byly dostupné ke dni mého posledního znalostního aktualizace v září 2021.Moderní rallye auta ve hře DiRT Rally 2.0:

 1. Volkswagen Polo GTI R5
 2. Ford Fiesta R5
 3. Škoda Fabia R5
 4. Citroën C3 R5
 5. Peugeot 208 R5
 6. Subaru Impreza WRX STI NR4
 7. Ford Fiesta RS Rally
 8. Volkswagen Golf Kitcar
 9. Mitsubishi Space Star R5
 10. Hyundai i20 R5

Historické rallye auta ve hře DiRT Rally 2.0:

 1. Lancia Stratos
 2. Ford Escort Mk II
 3. Opel Manta 400
 4. Audi Sport quattro S1 E2
 5. Lancia Delta HF Integrale
 6. Peugeot 205 T16 Evo 2
 7. Renault 5 Turbo
 8. Porsche 911 SC RS
 9. Lancia 037 Evo 2
 10. BMW M1 Procar Rally

DiRT Rally 2.0 multiplayer

DiRT Rally 2.0 multiplayer umožňuje, takže si můžete zahrát DiRT Rally 2.0 online a závodit tak s ostatními hráči, takové závody však bývají náročnější než singleplayer, jelikož herní AI není tak dovednostně vyzrálá jako ostatní hráči, jak už tomu ve hrách umožňující online bývá.

DiRT Rally 2.0 gameplay

DiRT Rally 2.0 čeština

DiRT Rally 2.0 čeština bohužel dosud neexistuje, vydavatelské společnosti Codemasters ani EA pro hru DiRT Rally 2.0 nepřichystali češtinu a v hráčské komunitě také bohužel v současné době není žádná čeština k mání.

DiRT Rally 2.0 HW požadavky

Hardwarová komponenta Minimální požadavky Doporučené požadavky
Operační systém Windows 7 (64-bit) Windows 10 (64-bit)
Procesor Intel Core i3-2130 nebo AMD FX 4300 Intel Core i5-8600K nebo AMD Ryzen 5 2600X
Operační paměť (RAM) 8 GB 16 GB
Grafická karta NVIDIA GTX 650 Ti nebo AMD HD 7750 NVIDIA GTX 1080 nebo AMD RX Vega 64
DirectX Verze 11 Verze 11
Volné místo na disku 50 GB 50 GBPřihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *