| | | | | | | | | | |

Fallout 76 recenze, čeština, tipy a triky, multiplayer, gameplay, torrent, HW požadavky

Fallout 76, vydaný v roce 2018, je multiplayerový akční RPG vyvinutý společností Bethesda Game Studios, známou pro jejich předchozí hry v sérii Fallout. Hra představuje odvážný krok od tradičního jednohráčského zážitku, když přináší rozsáhlý otevřený svět, který je sdílený s ostatními hráči.

V článku Fallout 76 recenze, čeština, tipy a triky, multiplayer, gameplay, HW požadavky se dozvíte:

Fallout 76 recenze

Jedním z klíčových prvků hry je postapokalyptický svět zasažený jaderným holocaustem, tentokrát umístěný v oblasti Appalachians. Grafický design je impozantní a záchvatný, přenáší atmosféru zničeného světa plného nebezpečných mutantů, zkázy a odlehlých osad.Avšak, od samého začátku se setkala s kritikou kvůli mnoha technickým problémům a chybám, což ovlivnilo celkový dojem z hraní. Serverové problémy, chybějící NPC postavy a nestabilita hry byly některé z výrazných nedostatků, které ovlivnily zážitek hráčů.

Příběh je zasazen do prostředí Vault 76, odkud hráč vyráží do otevřeného světa, který je nyní plný dalších přeživších. Bohužel, absence tradičních NPC postav vedla k tomu, že příběh byl často považován za slabý a neosobní. Dialogy jsou omezené na audio záznamy a textové volby, což odnímá hloubku interakce.

Navzdory výše zmíněným problémům, Fallout 76 neustále získává aktualizace od vývojářů, snažících se opravit technické chyby a přidávat nový obsah, včetně questů a herních mechanik. Pro některé hráče může být hra stále atraktivní, zejména pro ty, kteří mají rádi multiplayerové zážitky v postapokalyptickém světě.

fallout 76 recenze, fallout 76 čeština, fallout 76 tipy a triky, fallout 76 multiplayer - online, gameplay, torrent, hw

Celkově vzato, Fallout 76 přinesl inovace do série, ale technické problémy a nedostatky v příběhu způsobily, že získala smíšené hodnocení od hráčů a kritiků. Pokud vývojáři pokračují v podpoře hry a řešení technických problémů, může se postupně stát stabilnějším a přitažlivějším pro fanoušky série a nové hráče.

Fallout 76 čeština

Herní komunita vytváří překlady různých her například, díky webu prekladher.eu si můžete stáhnout Fallout 76 češtinu, ta je ideální pro hráče kteří si nechtějí překládat anglické znění hry Fallout 76 pomocí překladače nebo své angličtině zas tolik nevěří. 🙂
Fallout 76 tipy a triky

 1. Shromažďuj suroviny: Suroviny jsou klíčové pro výrobu, opravy a stavbu. Sbírej vše, co najdeš – od rostlin a minerálů po odpadky.
 2. Vytvářej si svůj kemp: Postav si svůj vlastní kemp (C.A.M.P.) pro bezpečné místo k odpočinku, výrobě a úpravě věcí. Můžeš ho umístit téměř kdekoli.
 3. Vylepšuj své vybavení: Vylepšuj a modifikuj své zbraně a zbroj. Každá vylepšení mohou znamenat rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem v boji.
 4. Plň mise a vedlejší úkoly: Plň hlavní questy, ale nezapomeň na vedlejší úkoly. Mohou ti poskytnout cenné suroviny, XP a další odměny.
 5. Ochraňuj svůj zdraví: Voda a jídlo jsou důležité pro přežití. Měj vždy dostatek s sebou a sleduj svůj zdravotní stav.
 6. Sleduj hladinu radioaktivity: Postapokalyptický svět je plný radioaktivního záření. Monitoruj svou hladinu radiačního záření a používej RadAway, abys ji udržel na bezpečné úrovni.
 7. Zachovávej energetické jádro pro Power Armor: Pokud používáš Power Armor, dej si pozor na stav jeho energetického jádra. Není neomezené, a tak ho používej moudře.
 8. Objevuj mapu: Prozkoumávej mapu a objevuj nové oblasti. Ve kterých se mohou skrývat vzácné suroviny, mise a úkoly.
 9. Přizpůsob si Perky: Systém Perků může vytvářet unikátní herní styl. Přizpůsob si své Perky podle svého způsobu hraní a úkolů, které plníš.

Fallout 76 multiplayer – online

Fallout 76 má multiplayer, to znamená že si jej můžete zahrát i s přáteli, nebo i sami a spojit se náhodně s komunitou na daném serveru. Níže jsou některé aspekty Fallout 76 Online multiplayeru:

 • Otevřený svět s ostatními hráči: Fallout 76 se odehrává v rozlehlém otevřeném světě postapokalyptických Appalachians, který sdílíte s dalšími hráči na stejném serveru. To znamená, že můžete potkat a interagovat s ostatními přeživšími, spolupracovat na úkolech, nebo dokonce soupeřit.
 • Bez NPC postav: Na rozdíl od předchozích her v sérii Fallout, Fallout 76 má minimální přítomnost NPC postav. Hráči se tak více spoléhají na interakce mezi sebou. Questy jsou poskytovány pomocí audio nahrávek, zpráv a objevování prostředí.
 • Spolupráce a PVP: Hráči mohou spolupracovat na plnění úkolů, stavbě kempů a obchodování. PVP (hráč proti hráči) je také součástí hry, ale je možné aktivovat nebo deaktivovat, aby se hráči cítili bezpečněji při průzkumu světa.
 • Stavba a sdílení základních táborů: Systém C.A.M.P. umožňuje hráčům stavět své vlastní základní tábory, kde mohou opravovat vybavení, vyrábět předměty a odpočívat. Tato místa jsou viditelná a přístupná ostatním hráčům, což umožňuje spolupráci a sdílení zdrojů.
 • Eventy a úkoly pro více hráčů: Hra nabízí různé události a úkoly, které jsou navrženy tak, aby je bylo možné splnit společně s ostatními hráči. Tyto události mohou zahrnovat obří nestvůry, útoky nepřátelských skupin a další výzvy, které vyžadují spolupráci hráčských týmů.
 • Obchodování: Hráči mohou obchodovat s ostatními hráči, ať už prostřednictvím osobních výloh, obchodních automatů nebo přímých interakcí. To umožňuje výměnu surovin, vybavení a dalších položek.
 • Sezónní aktualizace a události: Fallout 76 pravidelně dostává sezónní aktualizace a speciální události, které mění dynamiku hry a přidávají nový obsah. To udržuje hru živou a zajímavou pro hráče.

Fallout 76 gameplay

Fallout 76 torrent

Pokud hledáte Fallout 76 torrent, buďte obezřetní ohledně virů, ideálně vždy před spuštěním torrent nahrajte na stránku virustotal.com která obsahuje databázi nejlepších antivirových programů, čímž můžete pak snadno zkontrolovat přítomnost virů v torrentu. Pro větší bezpečnost však doporučujeme si hru Fallout 76 koupit, opravdu to stojí za to, a koupí podpoříte vývojáře i v tom, aby vytvořili třeba další hru nebo nový obsah. 🙂 Konkrétní Fallout 76 torrent Vám tedy bohužel nenabídneme. 🙂

Pokud však chcete koupit hru Fallout 76 ať už sobě, nebo svým dětem, můžete využít naší slevy na obchodě Key4You.cz, která platí na celý sortiment s kupónem: GAMESQUADCZ

Fallout 76 HW požadavky

Komponenta Minimální požadavky Doporučené požadavky
Operační systém Windows 7/8/10 (64-bit) Windows 7/8/10 (64-bit)
Procesor Intel Core i5-6600k 3,5 GHz / AMD Ryzen 3 1300X 3,5 GHz nebo ekvivalentní Intel Core i7-4790 3,6 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3,5 GHz
Operativní paměť 8 GB RAM 8 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GTX 780 3 GB / AMD Radeon R9 285 2 GB nebo ekvivalentní NVIDIA GTX 970 4 GB / AMD R9 290X 4 GB
DirectX Verze 11 Verze 12
Úložný prostor 60 GB volného místa 60 GB volného místa
Internetové připojení Širokopásmové připojení Širokopásmové připojeníPřihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *