| | | | | | |

Goat Simulator – Oddechová a zábavná hra s kozami

Taky máte rádi kozy? 😁 V tom případě si při hraní Goat Simulatoru užijete spoustu srandy.

Obsah článku Goat Simulator – Oddechová a zábavná hra s kozami:

O čem je hra Goat Simulator?

Goat Simulator je neobvyklá hra, která vzbudila velkou pozornost po svém vydání v roce 2014. Hra se vyvíjela jako vtip, který měl být původně jenom krátkým experimentem. Nakonec se však stala velmi populární a prodala se v milionech kopií po celém světě. V této hře hráč ovládá kozu, která se potuluje po světě, sbírá body a dělá neuvěřitelné věci.
Hra se odehrává v otevřeném světě, který je plný interaktivních prvků. Hráč má za úkol vykonávat různé činnosti, jako například převrhávání věcí, běhání do lidí, nebo dokonce skákání na trampolíně a létání do vzduchu. Kromě toho, má k dispozici i řadu speciálních schopností, jako je například „guláškový skok“, „super kozí síla“ nebo „kozí bullet-time“.

crazy goat simulator, goat simulator download free pc, goat simulator ps4, goat simulator pc free download

Jednou z nejzábavnějších částí hry je způsob, jakým kozu ovládáte. Hráč používá různé klávesy na klávesnici nebo ovladači, aby mohl kozou pohybovat a dělat různé triky. Kozí pohyb je naprosto absurdní a směšný, což přidává hře další rozměr zábavy.

Grafické zpracování hry je velmi dobré a přitahuje oko hráče. Svět je plný barev a detailů, což vytváří velmi živou a realistickou atmosféru. Hudební doprovod hry je také velmi dobře provedený, což přidává další rozměr k celkové zábavě hry.

Kromě základní hry, obsahuje Goat Simulator také mnoho různých rozšíření a módy, které poskytují další výzvy a zábavu. Například můžete hrát jako „Zombie Goat“, „Devil Goat“, „Robot Goat“ a mnoho dalších. Každý z těchto módu přidává nové prvky a úkoly, které hráč musí dokončit.
Celkově, Goat Simulator je velmi zábavná hra, která dokáže přinést mnoho hodin zábavy. Hra se vyznačuje neobvyklým stylem a smyslem pro humor, což ji odlišuje od většiny ostatních her na trhu.

Kde koupit hru Goat Simulator?

Je Goat simulator free? Bohužel, free goat simulator by mnozí z Vás také uvítali, ale vzhledem k tomu, že jde o oddechovou hru při které si užijete spoustu srandy, tak je i vcelku levná, na Key4You.cz ji k 28.4.2023 koupíte za pouhých 99,- Kč, s naším slevovým kupónem „GAMESQUADCZ“ pak získáte na koupi Goat Simulator a celého sortimentu Key4You ještě slevu.

Ve finále tedy s naším slevovým kódem můžete mít hru Goat Simulator ještě o 50% levněji než na Steamu.

Goat Simulator HW požadavky

Níže uvádíme minimální HW požadavky pro hru Goat Simulator. Goat Simulator není nijak zvláště náročná hra, můžete si ji tedy zahrát i na starších počítačích.


Minimální HW požadavky pro hru Goat Simulator
Operační systém Windows Vista/7/8
Procesor Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz nebo AMD Athlon X2 64, 2.0 GHz
Operační paměť 2 GB RAM
Grafická karta 1 GB ATI Radeon HD 5770, 1 GB NVIDIA GeForce GTX 460 nebo lepší
Pevný disk 2 GB volného místa
Zvuková karta Kompatibilní se zvukovou kartou DirectX 9.0c
DirectX Verze 9.0c nebo vyšší

Goat Simulator – Gameplay na mobilu

Zajímá Vás jak Goat Simulator vypadá? Níže se můžete podívat na vybraný Gameplay hry z mobilního telefonu.Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *