| | | | | | |

Marvel’s Spider Man: Miles Morales recenze, gameplay, torrent, HW požadavky

Díky největšímu českému prodejci herních klíčů Key4You.cz jsem měl tu čest vyzkoušet oblíbenou hru Marvel’s Spider Man: Miles Morales, tímto Key4You děkujeme a podělíme se s Vámi o slevový kód na 3% slevu na celý nákup: GAMESQUADCZ. Hry na Key4You bývají mnohdy levnější než na Steamu.

V článku Marvel’s Spider Man: Miles Morales recenze, gameplay, torrent, HW požadavky se dozvíte:

Marvel’s Spider Man: Miles Morales recenze

Marvel’s Spider Man: Miles Morales jsem si chtěl zahrát, konečně jsem se k tomu dostal – na hře velmi oceňuji grafické provedení které je velmi dobré a navíc na tyto poměry není ani hra nikterak extra náročná na HW. New York vypadá ve hře vskutku věrohodně a propracovaně.

Kromě běžných story mode (příběhových) misí Spider Man Miles Morales obsahuje také vedlejší aktivity, mezi ně například patří úkryty Undergroundu , ze kterých můžete vzít součástky díky kterým můžete vylepšovat Vaše vynálezy, které Vám dodají výhodu v boji ale i v dalších aktivitách ve hře.

Bojový systém ve hře je propracovaný, místy mi přijde, že Marvel’s Spider Man Miles Morales má až moc chvatů – ne že by jich bylo moc tak, že by tím hra byla přeplácaná ale nejspíše ne všechny chvaty si v průběhu intenzivního plnění misí si zapamatujete. Zase takto rozšířené možnosti boje dají každému hráči možnost si najít svůj styl hry. Boje jsou takové „spidermanské“, pokud jste zvyklí na střílečky či hry jako Assassin’s Creed, bude pro Vás Marvel’s Spider Man Miles Morales velmi příjemnou změnou.

spider man miles morales recenze, pc, torrent, hw požadavky, oblek, phin, funko

Miles Morales – tedy hlavní protagonista hry má také možnost využívat a mít více spidermanských obleků a jejich upgradů které Vám zvýší například odolnost, životy a další skilly. Kromě toho ve hře je tzv. „skill tree“, tedy strom dovedností, kde třeba jako v jiných hrách, například v Assassin’s Creed Odyssey můžete vylepšovat různé druhy dovedností a být tak silnější v bojích.

Marvel’s Spider Man: Miles Morales gameplay

Marvel’s Spider Man: Miles Morales torrent

Pokud hledáte Marvel’s Spider Man Miles Morales torrent, buďte obezřetní ohledně virů, ideálně vždy před spuštěním torrent nahrajte na stránku virustotal.com která obsahuje databázi nejlepších antivirových programů, čímž můžete pak snadno zkontrolovat přítomnost virů v torrentu. Pro větší bezpečnost však doporučujeme si hru Marvel’s Spider Man Miles Morales koupit, opravdu to stojí za to, a koupí podpoříte vývojáře i v tom, aby vytvořili třeba další hru nebo nový obsah. Konkrétní Marvel’s Spider Man Miles Morales torrent Vám tedy bohužel nenabídneme.

Marvel’s Spider Man: Miles Morales HW požadavky

Operační systém: Windows 10 64-bit 1909
Procesor: Intel Core i3-4160, 3.6 GHz or AMD equivalent
Paměť (RAM): 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GTX 950 or AMD Radeon RX 470
DirectX: Verze 12
Pevný disk: 75 GB volného místa

Toto byly minimální HW požadavky pro hru Marvel’s Spider Man Miles Morales.

Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *