| |

Nejlepší hry na mobil zdarma ke stažení

Mobilní hry jsou určené primárně na hraní v mobilních zařízeních (smartphone). Tyto hry si dokonce můžete stáhnout i do vašeho tabletu. Free-to-play model si našel svoje místo v mobilních hrách. Proto jsme připravili seznam oblíbených a populárních mobilních her, které si můžete stáhnout zdarma.

Kde si stáhnu mobilní hry zdarma?

Mobilní hry si obvykle stáhnete přes internet v aplikačních obchodech, jako je Google Play nebo App Store. Stačí se jednoduše zaregistrovat do těchto aplikačních obchodů. Následně si stačí najít hru, kterou chcete hrát, stáhnout si jí a zábava může začít. Ale pozor aplikační obchody ne vždy nabízejí hry zdarma. Něktoré hry si ale můžete stáhnout i za menší poplatek.

Populární a oblíbené žánry v mobilních hrách

Mobilní hry mají různé žánry a můžou zahrnovat různé typy her. Oblibě se těší mobilní hry s arkádovými prvky, strategie, logické, akční, vědomostní nebo sportovní hry. Hráči mají v oblibě mobilní hry pro jejich snadnou dostupnost a možnost hrát odkudkoliv.

Populární a oblíbené hry na mobil zdarma ke stažení
unsplash.com | autor: Onur Binay

Mobilní hry a připojení na internet

Na stáhnutí her do mobilu přes obchod s aplikacemi je nutné připojení na internet. Některé mobilní hry vyžadují během hraní aktívní přístup na internet. Existuje však i varianta mobilních her, které na hraní nevyžadují přístup na internet.

Hry v mobilu, které můžete hrát bez nutnosti připojení na internet mají více výhod:

  • Dostupnost: Mobilní hry, které nevyžadují připojení na internet, jsou k dispozici kdykoliv a kdekoliv, takže je můžete hrát, i když nemáte přístup k internetu.
  • Rychlost: Hraní her bez připojení na internet může být rychlejší. V případě, že máte pomalý internet může být načítání dat nebo herních souborů problematické. Hra se může sekat případně být i nehratelná.
  • Energetická úspornost: Hraní mobilních her bez připojení na internet může být úspornější na energii.

Jaké jsou nejlepší hry na mobil zdarma, které se vyplatí stáhnout?

Připravili jsme seznam 10 mobilních her, které si můžete zdarma stáhnout v obchodě s aplikacemi. Výběr populárních a oblíbených mobilních her, které si můžete zahrát ve volném čase a stačí vám jen mobil či tablet.

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga je mobilní hra, ve které hráči spojují různe barevné kostky cukrovinek a snaží se je odstranit z herního pole. Hra obsahuje mnoho různých úrovní. Každá úroveň má různe cíle a omezení, které hráči musí splnit, aby postoupili na další úroveň. Candy Crush Saga je oblíbená pro svojí jednoduchost a návykovost. Hru si můžete zahrát nejen v mobilních zařízeních a tabletech ale i na počítačích. Hra je zdarma ke stažení ale obsahuje mikrotransakce, které hráčům umožňují získat výhody nebo pokrok ve hře.

Angry Birds

 

Angry Birds je mobilní hra, ve které hráči ovládají ptáky s cílem zničit budovy, ve kterých jsou uvězněná zlá prasátka. Hráči využívají katapult k vystřelení ptáků na budovy a snaží se zničit co nejvíc budov s co nejméně ptáky. Hra obsahuje řadu různých úrovní s různými výzvami a omezeními, které hráči musí splnit, aby postoupili na další úroveň.

Angry Birds je oblíbená hra díky svojí jednoduchosti a návykovosti a může byť hraná na mobilních zařízeních nebo počítačích. Hra je zdarma ke stažení a obsahuje mikrotransakce, které hráči můžou využít.

Šachy – Logicko-strategická hra do mobilu

Existuje řada mobilních aplikací, které umožňují hrát šachy na mobilu nebo tabletu. Tuto hru můžete najít ke stažení zdarma, ale také za poplatek. V obchodě s mobilními aplikacemi najdete bezplatnou verzi s názvem – Chess. Mobilní hry typu Šachy umožňují hrát proti počítači nebo proti ostatním hráčům online přes internet. Střetnout se můžete i s verzemi jako tréninkové programy či návody na zlepšení hry. Hra Šachy je oblíbenou hrou nejen do mobilu, ale i jako desková hra, kterou si můžete zahrát s kamarádem i offline.

Slovenská vědomostní mobilní hra – Kvíz o Slovensku

Mobilní hra od Slovenských herních vývojářů, která má za cíl prověřit vaše vědomostní znalosti. Ve vědomostní hře najdete 4 okruhy – historie a kultura, příroda, kultura a geografie. V mobilní hře je okolo 200 otázek, které komplexně prověří vaše vědomosti ve zmiňovaných okruzích. Tuto hru si může0te stáhnout zdarma na Android ale i iPhone.

Rocket League Sideswipe – fotbalová hra s auty

Rocket League je multiplayerová počítačová hra. Fanoušci této hry si ale můžou zahrát tuto hru i na mobilu. Hráči ve hře ovládají auta a snaží se pomocí raketových motorů dostat míč do branky protivníka. Hra je situovaná na velkém otevřeném fotbalovém hřišti a hráči mohou soutěžit v jednotlivých hrách. Rocket League Sideswipe je oblíbená pro svojí rychlou akci a návykovost. Hra je dostupná zdarma ke stažení v obchodě s aplikácemi. Střetnout se můžete s mikrotransakcemi, které hráčům umožňují získať výhody nebo pokročit ve hře.

PUBG MOBILE

PUBG Mobile je mobilní hra, ve které hráči bojují o přežití na ostrově. Na mapě jsou rozmístěné zbraně a vybavení. Hra se hraje ve formátu „všichni proti všem“ nebo ve skupinách a hráči se snaží přežít jako poslední hráč nebo skupina na ostrově. PUBG Mobile obsahuje řadu různých herních režimů a map.

Hráči mohou získat taktickou výhodu sbíráním různých zbraní a vybavení, které na ostrově najdou. Hra je oblíbená u velkého počtu hráčů z celého světa. PUBG má verzi hry pro mobilní zařízení a počítače. Hra je zdarma ke stažení v obchodě s aplikacemi. Hra nabízí různé mikrotransakce, za které si můžete koupit různé kosmetické předměty.

Among Us – mobilní verze hry

 

Among Us je hra pro více hráčů, ve které hráči spolupracují na palubě vesmírné lodi. Jejich cílem je odhalit a zabít „mezičlánek“, který je ve skutečnosti mimozemšťan převlečený za člena posádky. Hra nabízí několik herních režimů, ve kterých mohou hráči hrát. Ve hře Amoung Us můžete hrát různé role a každá z nich má určitou výhodu.

Among Us si hráče získala svou zábavností. Hru si můžete zdarma stáhnout do svého mobilního zařízení. Hra také obsahuje různé mikrotransakce, které hráčům umožňují získat výhody nebo různé kosmetické předměty, jako jsou například kůže.

League of Legends: Wild Rift

League of Legends: Wild Rift je mobilní verze populární počítačové hry League of Legends. Hra je strategická hra pro více hráčů, ve které hráči bojují o kontrolu nad šesti cestami. Snaží se zničit hlavní budovu soupeře. Ve hře je řada různých hrdinů s jedinečnými schopnostmi.

Hráči si během hry kupují předměty (zbraně, brnění atd.) a vylepšují svou postavu. Hra League of Legends: Wild Rift je k dispozici ke stažení zdarma na mobilních zařízeních.

Hearthstone Mobile

 

Mobilní hra Hearthstone je založena na principu souboje dvou hráčů s hracími kartami. Mobilní hra je od vývojářského studia Blizzard a je inspirována hrou Word of Warcraft. V Hearstone hrajete za hrdinu (třídu jako ve WoW): Warlock, Paladin, Mage, Rogue, Warrior, Hunter, Shaman, Druid, Priest. Každá z postav má speciální takzvanou sílu hrdiny speciální kouzlo. Pokud máte rádi taktiku a karty, určitě si tuto mobilní hru stáhněte zdarma.

Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile je hra ze série Call of Duty, ve které hráči hrají „všichni proti všem“ nebo ve skupinách. Hráči se snaží získat výhody pomocí různých zbraní a vybavení a soupeří o přežití na různých mapách. Hra nabízí řadu herních režimů. Hra Call of Duty: Mobile si získala oblibu a popularitu díky své akčnosti. Hru najdete v obchodě s aplikacemi a je k dispozici ke stažení zdarma.

Nejlepší hra na mobil zdarma ke stažení - Call of Duty
unsplash.com | autor: Onur Binay

Mohlo by vás také zajímat: Srovnání nejlepších mobilních telefonů na trhu.

Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *