Notebook Asus Zenbook Duo 2024 – recenze

Asus Zenbook Duo 2024 je nový notebook se dvěmi obrazovkami od společnosti Asus, který pro Vás recenzujeme níže.

Recenze notebooku Asus Zenbook Duo 2024

Notebook Asus Zenbook Duo 2024 je novým přírůstkem do rodiny notebooků Asus Zenbook Duo. Pokud preferujete pro práci s počítačem či notebookem dva monitory, tak Asus Zenbook Duo 2024 je notebook který si s sebou můžete vzít na pracovní cesty což je velmi praktické, protože z vlastní zkušenosti víme, že třeba programovat z telefonu na cestách není zrovna nejkomfortnější, především kvůli malé klávesnici a malému monitoru. 🙂

Kromě nás Asus Zenbook Duo 2024 mělo možnost ozkoušet a odrecenzovat i pár influencerů, například paní Andrea Nguyen (@andrejkajulie), která se s námi pro větší komplexnost naší recenze na Asus Zenbook Duo 2024 podělila o své dojmy z tohoto notebooku.

S paní Nguyen jsme se shodli, že Asus Zenbook Duo 2024 se pyšní na pracovní notebook skvělým výkonem, což je velmi důležité zejména pro editací videí či úpravě fotografií.

Díky svému výkonu ale i díky dvěma obrazovkám je Asus Zenbook Duo 2024 vhodný pro multitaskery a celkově při práci s ním navýšíte efektivitu a produktivitu při jakékoli práci na počítači.
A v případě, že žijete jen v jedné domácnosti třeba s malými dětmi, můžete na jedné obrazovce pustit dítěti třeba pohádku a na druhé pracovat.

U velké spousty notebooků je nepsaným standardem monitor o frekvenci 60Hz, avšak Asus Zenbook Duo 2024 se pyšní tím, že oba monitory mají frekvenci 120Hz a díky tomu je například i požitek ze sledování videí, filmů a seriálů na tomto notebooku o něco lepší, než u většiny notebooků na trhu.

asus zenbook duo 2024 recenze, cena, parametry
Zdroj fotografie: Oficiální webové stránky společnosti Asus

Asus Zenbook Duo 2024 se mimo jiné pyšní také tím, že má přenosnou klávesnici, což je jedním z dalších mnoha benefitů. Cena tohoto notebooku se pohybuje v současné době (březen 2024) od 50 990,- Kč vč. DPH. Na notebook se jedná o relativně drahou záležitost, nicméně svými recenzemi Vás o svých kvalitách přesvědčí, a když ne, tak na trhu je zrovna Asus nabízí velkou škálu pracovních i herních notebooků a příslušenství k nim.

Pokud se podíváme i na konkrétní komponenty, nejen uživatelskou zkušenost tak 16GB RAM je adekvátní téměř pro jakoukoli náročnější aktivitu na počítači, v kombinaci s výdrží baterie až 14 hodin se jedná o ideální kombinaci například nejen do kanceláře či domů ale i pokud jezdíte například za klienty na schůzky třeba i po celé ČR, k tomuto je Asus Zenbook Duo 2024 přizpůsoben i svou nízkou hmotností. Asus Zenbook Duo 2024 váží pouhých 1,65 kg.

Představení Asus Zenbook Duo 2024

Níže se můžete podívat na video s představením Asus Zenbook Duo 2024 přímo od Asusu, jedná se tedy spíše o intro (reklamní) spot

Parametry Asus Zenbook Duo 2024

Typ disku Pevný disk SSD
Počet paměťových slotů 1
Paměť (RAM) 16GB LPDDR5X
Procesor 16jádrový procesor Intel Core Ultra 7 155H
Výdrž baterie 14 hodin
Kapacita pevného disku 1 TB, 2 TB
Operační systém Windows 11 Home
Velikost obrazovky 14 palců
Hmotnost 1,65 kg

Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *