| | | | | | |

Oblíbená survival hra Rust recenze + Rust HW nároky

Survivalovou hru Rust jsem měl možnost si zahrát po rozprodání svého inventáře na Steamu, musím uznat, že jde o hru, která v případě, že jste fanoušci survival her nesmí ve Vašem hráčském repertoáru chybět.

Žánr hry: Survival hra
Počet hráčů: Multiplayer
Hra je určená pro: kluky i holky
Herní vývojářské studio Facepunch Studios
Rok vydání 2018
Herní platformy PC, Xbox One, PlayStation 4

Obsah článku Oblíbená survival hra Rust recenze + Rust HW nároky:

O hře Rust

Rust je multiplayerová survival hra, která se odehrává v otevřeném světě plném nebezpečí. Hráči začínají s minimálním vybavením a musí sbírat suroviny, stavět své útočiště a bojovat proti nebezpečím, jako jsou divoká zvířata, hladomor a další hráči.
rust-hra-rust-recenze-rust-hw, rust tipy triky
V Rustu se nachází rozmanitý arzenál zbraní a nástrojů, které hráči mohou používat k obraně proti nepřátelům nebo k plenění jiných hráčů. Ve hře Rust se také nachází prvky jako je crafting a research – zkoumání, které hráče motivují k objevování nových možností v přežití v divočině.
Jednou z největších výzev Rustu je interakce s dalšími hráči, kdy se hráči mohou spřátelit a vytvořit si tak vlastní komunitu, ale také se mohou stát nepřáteli a bojovat proti sobě navzájem. Rust je proto intenzivní hra, která může být velmi zábavná, ale také náročná na nervy.

Rust recenze

Hra Rust je fajn hra na víkendový oddech, můžete hrát na PvP i PvE serverech s různými módy a vylepšeními, nicméně po delší době hraní hry Rust Vás hra může omrzet. Jako asi největší problém, narozdíl od starého Rustu vidím například v tom, že domy tzv. base hráčů pracují s prvkem stability, tedy když není dům dostatečně stabilní (tedy ideálně tak, aby všechny stropy měly podporu v podobě zdi nebo doorway (tedy zdi s možností vložit do ní dveře), tak se Vám po delší době (v řádu X hodin po odpojení ze hry) když se dohry připojíte může stát to, že Vaše base již není, respektive se postupně rozpadne.Kde koupit hru Rust?

Hru Rust si můžete zakoupit na Steamu za standartní cenu 39,99€, dále si Rust můžete zakoupit na marketu Eneba či na G2A.

Rust HW požadavky

Minimální Rust HW požadavky:Operační systém: Windows 8.1 64bit
Procesor: Intel Core i7-3770 / AMD FX-9590 nebo lepší
Paměť: 10 GB RAM
Grafická karta: GTX 670 2GB / AMD R9 280 nebo lepší
Pevný disk: 25 GB volného místa
Direct X: Verze 11

Rust gameplay

Rust gameplay:

Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *