| |

OMSI 2 recenze, autobusy, torrent, HW požadavky

V článku OMSI 2 recenze, torrent, HW požadavky se dozvíte:

OMSI 2 recenze

OMSI 2 je simulátor městské dopravy, který přináší hráčům realistický zážitek z řízení autobusu ve městě. Hra se zaměřuje na detaily a realismus, což ji činí skvělou volbou pro milovníky simulací dopravy.

Jedním z největších pozitivních bodů hry je její autenticita. Města, ve kterých je možné jezdit, jsou věrně zreplikována a nabízejí bohaté prostředí pro průzkum. Grafika je detailní a prostředí působí velmi živě. Zvukové efekty dodávají hře další vrstvu realismu a hráče vtahují do atmosféry městské dopravy.

Hratelnost hry je náročná a vyžaduje precizní ovládání autobusu. Každý model autobusu se chová jinak a hráči musí brát v potaz různé faktory, jako je počasí nebo provoz na silnicích. Tato výzva však přispívá k celkovému zážitku z hraní a dodává hře dlouhou herní dobu.

Jedním z mála negativních bodů hry může být pro některé hráče příliš velká obtížnost a složitost ovládání. Nicméně pro ty, kteří hledají realistický simulátor dopravy s vysokou mírou detailů, je OMSI 2 skvělou volbou.

Celkově lze říci, že OMSI 2 je skvělým simulátorem městské dopravy, který osloví především hráče hledající realistický zážitek. S autentickým prostředím, náročnou hratelností a dlouhou herní dobou si tato hra zaslouží pozornost každého fanouška simulátorů.

omsi 2 recenze, omsi 2 torrent, omsi 2 dlc, omsi 2 mapa, omsi 2 autobusy, omsi 2 praha, omsi 2 hamburg, omsi 2 berlin

OMSI 2 autobusy

Ve hře OMSI 2 naleznete mnoho autobusů, některé jsou ve výchozí verzi hry, některé pak přidávány skrze OMSI 2 DLC které si můžete pořídit například na Steamu.
Některé OMSI 2 autobusy naleznete zde:

  • MAN Lion’s City
  • Mercedes-Benz O530
  • Solaris Urbino
  • Volvo 7900
  • Setra S 415 NF
  • Van Hool A330
  • Irisbus Citelis
  • Neoplan Centroliner
  • Iveco Crossway
  • Scania Citywide

Autobusů v OMSI 2 je samozřejmě mnohem více, a OMSI 2 DLC kromě autobusů přidávají do hry také nové linky, inspirované skutečně existujícími linkami

OMSI 2 gameplay

OMSI 2 torrent

Pokud hledáte OMSI 2 torrent, buďte obezřetní ohledně virů, ideálně vždy před spuštěním torrent nahrajte na stránku virustotal.com která obsahuje databázi nejlepších antivirových programů, čímž můžete pak snadno zkontrolovat přítomnost virů v torrentu. Pro větší bezpečnost však doporučujeme si hru OMSI 2 koupit, opravdu to stojí za to, a koupí podpoříte vývojáře i v tom, aby vytvořili třeba další hru nebo nový obsah. Konkrétní OMSI 2 torrent Vám tedy bohužel nenabídneme.

OMSI 2 HW požadavky

HW požadavky Minimální Doporučené
Operační systém Windows 7/8/10 Windows 10
Procesor Intel Core 2 Duo 2.4 GHz Intel Core i5 2.8 GHz
RAM 4 GB 8 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 5450 NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD Radeon R9 290
DirectX Verze 9.0c Verze 9.0c
Volné místo na disku 15 GB 15 GB

Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *