| | | | | |

Resident Evil 2 recenze, torrent, HW požadavky

V článku Resident Evil 2 recenze, torrent, HW požadavky se dozvíte:

Resident Evil 2 recenze

Resident Evil 2 je remaková verze klasické hororové hry, která původně vyšla v roce 1998. Tato nová verze přináší hráčům nejen grafické vylepšení, ale také modernizované ovládání a herní mechanismy, díky čemuž se jedná o skvělý zážitek pro nové i staré fanoušky série.

Hra Resident Evil 2 se odehrává v Raccoon City, které je napadeno nebezpečnými mutanty a zombie. Hráči mají možnost zvolit si mezi dvěma hlavními postavami, Leonem Kennedym a Claire Redfieldovou, a prožít jejich příběh plný napětí, akce a hádanek.

Jedním z nejvýraznějších prvků hry je atmosféra, která je naplněna strachem a napětím. Propracované prostředí a detailní grafika přispívají k vytvoření skutečně děsivého zážitku, který hráče nepustí ani na chvíli.

resident evil 2 recenze, torrent, gameplay, hw požadavky

Hratelnost hry Resident Evil 2 je velmi poutavá a náročná. Hráči budou muset řešit různé hádanky, sbírat klíče a munici a bojovat s nejrůznějšími monstry. Tato kombinace akce a adventury dělá z hry skvělý mix, který si zamilují všichni fanoušci hororových her.

Celkově lze říci, že Resident Evil 2 je skvělý remake klasické hry, který si udržuje atmosféru a děsivý pocit originálu, zatímco přidává moderní prvky a technologie. Pokud máte rádi hororové hry plné napětí a akce, určitě si tuto hru nenechte ujít.

Resident Evil 2 čeština

Resident Evil 2 češtinu v základu hra Resident Evil 2 nepodporuje češtinu, nicméně můžete využít komunitních češtin vytvořených komunitou hry.

Resident Evil 2 torrent

Pokud hledáte Resident Evil 2 torrent, buďte obezřetní ohledně virů, ideálně vždy před spuštěním torrent nahrajte na stránku virustotal.com která obsahuje databázi nejlepších antivirových programů, čímž můžete pak snadno zkontrolovat přítomnost virů v torrentu. Pro větší bezpečnost však doporučujeme si hru Resident Evil 2 koupit, opravdu to stojí za to, a koupí podpoříte vývojáře i v tom, aby vytvořili třeba další hru nebo nový obsah. Konkrétní Resident Evil 2 torrent Vám tedy bohužel nenabídneme.

Resident Evil 2 HW požadavky

HW požadavky Minimální Doporučené
Operační systém Windows 7, 8, 8.1, 10 (64-bit) Windows 7, 8, 8.1, 10 (64-bit)
Procesor Intel Core i5-4460 or AMD FX-6300 Intel Core i7-3770 or AMD FX-9590
RAM 8 GB 8 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon R7 260x NVIDIA GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 480
DirectX Verze 11 Verze 11
Volné místo na disku 26 GB 26 GB

Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *