| | | | | |

Sid Meier’s Civilization VI recenze, torrent, HW požadavky

V článku Sid Meier’s Civilization VI recenze, torrent, HW požadavky se dozvíte:

Civilization VI recenze

Civilization VI je strategická hra, která vás zavede do světa vytváření a rozšiřování civilizací. Hra je posledním pokračováním dlouholeté série Civilization a přináší několik nových prvků a vylepšení.

Jedním z nejvýraznějších nových prvků ve hře je rozšířený systém měst. Každé město má nyní svůj vlastní okruh území, ve kterém můžete stavět budovy a vylepšovat infrastrukturu. To dává hráčům větší kontrolu nad strategickým plánováním a umožňuje vytvářet specializovaná města, která se zaměřují na určité aspekty hry, jako je výroba, věda nebo kultura.

Dalším zajímavým prvkem je obnovený systém výzkumu. Hráči musí vybírat mezi různými technologiemi a zlepšeními, které ovlivňují jejich civilizaci. Tento systém je dobře vyvážený a poskytuje hráčům mnoho možností, jak přizpůsobit svou strategii.

Grafika ve hře je nádherná a detailní. Každá civilizace má svůj vlastní unikátní design a každé město vypadá autenticky a realisticky. Zvukové efekty a hudba také přispívají k atmosféře hry a dodávají jí život.

Jedním z malých nedostatků hry je však umělá inteligence. Někdy se zdá, že počítačoví protivníci nedokáží efektivně reagovat na hráčovy akce a jejich rozhodování je někdy nepředvídatelné. To může vést k frustraci a snížení zábavy z hraní.

Celkově vzato je Civilization VI skvělou strategickou hrou, která nabízí spoustu možností a výzvy. Nové prvky a vylepšení přinášejí do série osvěžující změny a grafika a zvukové efekty jsou skvělé. Pokud jste fanoušky strategických her a série Civilization, určitě si tuto hru užijete.

Civilization VI torrent

Pokud hledáte Civilization VI torrent, buďte obezřetní ohledně virů, ideálně vždy před spuštěním torrent nahrajte na stránku virustotal.com která obsahuje databázi nejlepších antivirových programů, čímž můžete pak snadno zkontrolovat přítomnost virů v torrentu. Pro větší bezpečnost však doporučujeme si hru Civilization VI koupit, opravdu to stojí za to, a koupí podpoříte vývojáře i v tom, aby vytvořili třeba další hru nebo nový obsah. Konkrétní Civilization VI torrent Vám tedy bohužel nenabídneme.

Civilization VI HW požadavky

Minimální požadavky Doporučené požadavky
Operační systém: Windows 7 64bit Operační systém: Windows 10 64bit
Procesor: Intel Core i3 2.5 GHz nebo AMD Phenom II 2.6 GHz Procesor: Intel Core i5 2.5 GHz nebo AMD FX 4.0 GHz
Operační paměť: 4 GB RAM Operační paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: 1 GB VRAM s podporou DirectX 11 Grafická karta: 2 GB VRAM s podporou DirectX 12
DirectX: Verze 11 DirectX: Verze 12
Volné místo na disku: 12 GB Volné místo na disku: 12 GB

Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *