| | |

Společenské hry na rozlučku se svobodou

Rozlučka se svobodou je jedinečnou událostí, plnou radosti a vzrušení, která oslavuje konec svobodného života obou snoubenců. Dokud ještě nevstoupíte do stavu manželského, můžete si naposledy užít svobodu, a to tak divoce, jak jen to dokážete. Představujeme vám společenské hry, které rozproudí atmosféru, přinutí hosty se zapojit a přinesou spoustu smíchu a nespoutané radosti. A o to přece při rozlučce se svobodou jde. Udělejte ze své rozlučky se svobodou nezapomenutelnou událost, kterou si hosté budou pamatovat ještě dlouho po svatbě.

Hurá do kostýmů

Velmi vděčné jsou hry s kostýmy. Požádejte hosty, aby se převlékli do vtipných kostýmů, ty jim můžete předem připravit a nechat je si vybrat, do čeho se oblečou a jak jednotlivé kousky a doplňky zkombinují. A pak pořádejte soutěže, například módní přehlídku, taneční soutěž nebo soutěž o nejlepší kostým. Uvidíte, že vzniknou fotky, za které se nebudete muset stydět. Tato společenská hraje vhodná spíše na začátek večera, kdy jsou hosté ještě poměrně střízliví a jsou schopní se sami obléct.

TIP na článek: Co je cosplay?


Když fotoautomat, tak peprný

Pokud slavíte rozlučku se svobodou na jediném místě, můžete na něm zkusit postavit fotoautomat. Že vás právě tento druh zábavy ale vůbec nebaví? Zkuste kromě tradičních paruk, brýlí, vousů a vtipných hlášek přidat i trochu peprnější rekvizity. Co třeba pouta, řemínky, řetězy, které se dají využít jako symbol uvěznění a svázání v manželství anebo jen v ložnici. I tady se dají využít nejrůznější sexy kostýmy anebo třeba obrázky vyzývavého prádélka, které si snoubenci podrží před svým pravým oblečením. Fantazii se meze nekladou. To platí v případě rozlučky se svobodou dvojnásob.

Vtipné kvízy a hry

Připravte seznam otázek o snoubencích a nechte hosty odpovídat. Můžete také vsadit na kvízy o manželství, vtipné úkoly nebo hry se svatebními motivy. Velmi oblíbené jsou také hry typu: „Jak dobře znáš svého partnera?“ nebo „Co by snoubenec dělal v této situaci?“ Ty si ostatně můžete užít i na samotné svatbě, kdy zpestří svatební odpoledne a nenásilně vás přesunou k večeru. Hosté samozřejmě mohou sdělit snoubencům své názory na manželství, rady anebo vtipné předpovědi, jak dopadne jejich vztah. Kartičky se vloží do obálek, které budou snoubenci později otvírat a předčítat z nich vtipné hlášky.

Karaoke rozhodně nezklame

Pokud máte k dispozici karaoke zařízení, neboť si jej můžete zapůjčit, hosté si mohou zazpívat oblíbené písně a věřte tomu, že se přitom budou skvěle bavit. Na karaoke si můžete také zajít do baru, kde pro vás rovnou uspořádají i rozlučku se svobodou na míru. Stačí jen sdělit personálu svoje představy. Jedním z vyhlášených pražských barů zaměřených na karaoke a rozlučky se svobodou je Zone bar v Křemencově ulici. Zvolit ale můžete i nedalekou vyhlášenou restauraci U Fleků anebo si žádné místo nerezervovat a strávit den a noc určený na rozlučku přecházením z jednoho podniku do dalšího. Uvidíte, kolik hostů vás vydrží následovat až do konce.

Postavte dům

Když spolu začnou snoubenci plánovat společnou budoucnost, obvykle již mají zařízeno bydlení anebo uvažují o lepším, třeba o stěhování z bytu do domu. Pojďte jim to trochu usnadnit a postavte jim dům na míru. Samozřejmě jenom jako. Stavba bude součástí hry. Rozdělte hosty do týmů a nechte je z připravených materiálů (např. papír, lepidlo, špejle) postavit model domu. Nechte snoubence, aby vybrali nejlepší stavbu, kterou mohou ve finále ještě trochu upravit, aby lépe splňovala jejich představy. Pak už stačí jen předat projektantovi a půlka práce na novém domě je hotova. I když výsledky jsou obvykle spíše vtipné než použitelné. A čím více se blíží půlnoc, tím méně by se v takto zkonstruovaném domě dalo bydlet. Myslete na to, že účelem těchto her je především se pobavit. Žádné smysluplné cíle si nedávejte a užijte si se snoubenci jejich poslední chvíle svobody. Vždyť loučení se svobodou každý zažije jednou (dvakrát, třikrát…) za život.

Vzhledem k tomu, že se jedná o rozlučko se svobodou, je dobré zmínit, že se jedná o akci spíše pro dospělé, vyzkoušejte tedy nejlepší společenské hry pro dospělé.Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *