| | | | | | | | | |

Battlefield 5 recenze – Taková lepší střílečka zasazená do 2. světové války

Mnozí z Vás jistě rádi hrají střílečky, někteří třeba uvažujete o koupi Battlefield 5, pojďme si tedy shrnout základní první dojmy z prvních pár hodin hraní.

Obsah článku Battlefield 5 recenze – Taková lepší střílečka zasazená do 2. světové války:

Battlefield 5 recenze

Battlefield 5 je střílečka z pohledu první osoby, mimo však přestřelky s puškami, samopaly, pistolemi se ve hře můžete setkat i se stíhačkami, tanky, plamenomety a různé výbušniny. Hra je svým grafickým provedením dost realistická, má však nějaké své mouchy, mezi úplně první mouchy hry patří intro, když zapnete Battlefield V poprvé, objevíte se v krátké době na různých místech bitvy, ve stíhačce, v tanku ale i jako pěší voják. Intro Battlefield V má skvělé efekty, které jsem při hraní hry docela postrádal. Jen mi to přišlo trochu zmatečné. Na hře najdete několik různých map, můžete na nich hrát jak singleplayer, tak multiplayer.

eneba battlefield 5, battlefield 5 xbox series s, bf 5 steam, bf5 download, battlefield 5 definitive edition pc

Multiplayer můžete hrát na několika mapách, které jsou docela rozsáhlé, můžete využívat pro rychlejší pohyb po některých mapých třeba i lodě. Určitě se musí ocenit velký výběr různých zbraní, které můžete vylepšovat. Hra se samozřejmě pyšní různými efekty. V případě že vlastně hrajete klasický Capture the Flag v BF 5 vyhrajete buď tak, že enemy týmu zbývá 0 respawnů a enemy tým „pochcípá“, nebo že zkrátka nějak dobyjete všechny checkpointy. Jako super gamifikační prvek jsou třeba fajn levely u zbraní. Ve hře taky můžete nakupovat kosmetické předměty a vypadat jako víc cool voják. :))
Jen občas se stává, se joinete v multiplayeru do matche, kde jsou cheateři, takže po respawnu udělá pár kroků a jste mrtví, to je škoda – TIP pro EA, respektive pro DICE tedy je zamakat na Anti-Cheatu.

Hru hodnotím jako 8/10 – obecněji, pokud jste někdy hráli například free to play Heroes & Generals, tak Vás Battlefield 5 zaručeně zabaví, nedávno jsem jej koupil ve slevě na Steamu asi za 9,99€, jako investice to za to stálo. U těch 49,99€, za kolik Battlefield 5 koupíte na Steamu nebo na Originu.

Battlefield 5 Trailer

Battlefield 5 HW nároky

Komponent Minimální požadavky Doporučené požadavky
Operační systém Windows 7 64-bit Windows 10 64-bit
Procesor Intel Core i5 6600K nebo AMD FX-8350 Intel Core i7 4790 nebo AMD Ryzen 3 1300X
RAM 8 GB 16 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB nebo AMD Radeon HD 7850 2 GB NVIDIA GeForce GTX 1060 3 GB nebo AMD Radeon RX 480 4 GB
Pevný disk 50 GB volného místa 50 GB volného místa
DirectX Verze 11 Verze 11
Internetové připojení Připojení s rychlostí 512 kbps nebo rychlejší Připojení s rychlostí 512 kbps nebo rychlejšíbattlefield 5 gameplay battlefield 5 trailer battlefield 5 hw

Gameplay Battlefield 5

Battlefield 5 je hra se spoustu let’s playů a gameplayů, zde je jeden z nejnovějších gameplayů pro hru Battlefield 5:

Věřím, že tento 20 minut dlouhý gameplay Vám pomůže rozhodnout se, zda hra opravdu stojí za to 🙂
Mimochodem, kdyby jste Battlefield V chtěli levněji a to i deluxe edition, než na Steamu či Originu, můžete ji velmi výhodně sehnat na Key4You (odkaz na produkt)Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *