|

CS:GO Gamble sites – způsob jak snadno získat CS:GO skiny zdarma

Už mnoho let existují tzv. gamble sites nebo-li gamble stránky kde můžete snadno vyhrát ale samozřejmě i prohrát CS:GO skiny zdarma i za peníze.
Obsah článku:

Jak fungují CS:GO gamble sites

CS:GO gamble sites umožňují získat bilanci buď v podobě depositu CS:GO skinů nebo skrze refferal kódy. Refferal kódy na CS:GO gamble stránkách Vám umožní získat procentuální provizi z každého depositu nebo z každé sázky uživatelů, kteří použili Váš refferal kód.

CSGORoll Promo Code, CSGORoll Legit

Co si můžu zahrát na CS:GO gamble stránkách?

Na CS:GO gamble sites si můžete zahrát například dices (kostky), ruletu, case opening nebo třeba jackpot, jde o hazardní hry pro jejichž hraní tedy nepotřebujete desetitisíce a chodit s nimi do kasína, teď totiž můžete sázet i “drobné” a to ať už v podobě peněz, tak v podobě CSGO skinů. Mezi nejpopulárnější CSGO gamble stránky patří například Hellcase, CSGORoll, WtfSkins a další.

Nejlepší CS:GO gamble sites kde si můžete zahrát

Níže Vám uvádíme seznam nejlepších CS:GO Gambling sites kde si můžete zahrát různé hry a získat tak CS:GO skiny zdarma.

Stránka Refferal kód Odkaz Bonus za použití kódu
Hellcase.com gamesquadcz Hrát 0.30$ + 10% ke každému depositu
CSGOLuck.com GAMESQUADCZ Hrát 10% ke každému depositu, +100% k prvnímu depozitu nad 10$
CSGOPolygon gamesquadcz Hrát 1000 coinů (1€)
CSGORoll.com GAMESQUADCZ Hrát 3 free spiny s možností získat drop až do 1 000$ + 5% ke každéu depositu
WTFSkins.com gamesquadcz Hrát 0.25$
CSGOEmpire.com gamesquadcz Hrát 1 free spin s možností získat drop až do 1 500$
CSGOLive.com gamesquadcz Hrát 1 free spin

CSGORoll

Na CSGORoll si kromě výše uvedených her můžete zahrát také kostky (dices) a vyhrát tak skiny či bilanci Vašich soupeřů, pokud-li Vám na kostkách padne vyšší součet než Vašim soupeřům. Použitím refferal kódu dostanete 3 free spiny s možností vyhrát drop až za 1 000$.
Free spiny je druh bonusu, který nabízejí některé webové stránky s hazardními hrami CS:GO. Obvykle se to týká šance pro uživatele roztočit virtuální „výherní automat“ zdarma a potenciálně vyhrát ceny, aniž by musel provést vklad nebo riskovat jakýkoli vlastní zisk.

Hellcase

Hellcase je oblíbená stránka kde si můžete zahrát case battle nebo otevírat bedny. Case battle spočívá v tom, že za zápisné koupíte bednu a několik (2-4 hráči) točí stejnou bednu, člověk s nejdražším dropem vyhrává vše. Otevírání bedny pak spočívá v tom že koupíte bednu za určitou částku a můžete buď vyhrát dražší skin, nebo levnější. Skiny pak můžete buď prodat za coiny nebo bilanci účtu nebo si je vybrat skrze withdraw.WTFSkins

Na WTFSkins si můžete zahrát třeba ruletu, crash nebo jackpot. Crash funguje formou multiplikátoru kdy vsadíte bilanci nebo coiny a podle toho jaký je multiplikátor vyhrajete coiny, například vsadíte-li 100 coinů a multiplikátor strefíte na 1.15, dostanete 115 coinů, tedy 15 coinů vyhrajete, pokud vsadíte 100 coinů a multiplikátor bude na 0.79 tak dostanete jen 79 coinů, tedy prohrajete 21 coinů. Jackpot pak funguje na bázi sázky coinů, balance nebo CSGO skinů, čím vyšší hodnota sázky, tím větší pravděpodobnost na výhru a vyhrajete-li, tak vyhrajete coiny, bilanci nebo skiny protivníků.
CSGOEmpire

CSGOEmpire je jedna z nejdůvěryhodnějších CS:GO gamble stránek kde si kromě miniher jako je ruleta můžete například vsadit i na profesionální zápasy v CS:GO nebo Rocket League a dalších hrách. Kromě toho také na CSGOEmpire můžete objevit minihru coinflip, což je klasický hod mincí, kdy si vsadíte na pannu nebo orla a pokud vyhrajete, dostanete dvojnásobek Vaší sázky v podobě bilance na stránce CSGOEmpire

Tento článek může být z právního hlediska považován za product placement ale není určen k nabádání k hazardu. Zda-li budete na daných stránkách sázet je čistě na Vás, nicméně tento článek by měl mít pouze informativní hodnotu.
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *