samp-server-wtls-gta-multiplayer-cz
| | | | |

SAMP Server – WTLS – GTA-MULTIPLAYER.CZ

WTLS nebo-li Welcome to Los Santos je server známý především díky multiplayeru San Andreas Multiplayer (SA-MP) na česko-slovenské scéně, ale i za hranicemi, WTLS má totiž i několik anglických serverů pro zahraniční hráče. WTLS má 4 SA-MP servery, dva české a dva anglické, jde o servery pod herním portálem GTA-MULTIPLAYER.CZ, který funguje od roku 2009.

WTLS je server neomezených možností, proto je na vás ve hře připraveno několik desítek achievementů (/achievementy), které můžete splnit. Za splnění každého achievementu
ziskáte herní peníze a může se vám odemknout nový uživatelský titul (Level).

Obsah článku:

Spor s WTLS

V lednu 2023 začal náš spor s WTLS který se táhl přes soukromé zprávy s majitelem Martinem alias niCem, kdy niCe, který nerozumí ani tomu jak pravděpodobně funguje jeho web a weby celkově tak si zjistil, že článek na SK verzi magazínu Gamesquad není v kategorii multiplayer hry (ale článek byl publikován 11.1.2023), niCe tedy vypověděl spolupráci, což nevadilo ale lživě mě, provozovatele české verze Gamesquadu osočil z podrazu a porušení podmínek spolupráce, smazal novinky na jeho webu ze kterých šly odkazy na Gamesquad čímž on porušil podmínky spolupráce. I přes opakované zasílání odkazu na článek na slovenskému webu do zpráv se semnou neustále hádal že článek tam není a nebyl. Místo rozumné domluvy typu „Dejte mi ten článek do té a té kategorie“, tedy hned začal lživě osočovat, urážet a pomlouvat na svém fóru, po zvěřejnění mé reakce jsem na webu WTLS dostal IP ban a mé příspěvky byly smazány, nicméně přikládám reakci kterou jsem niCemu poslal alespoň do e-mailu:

Ahoj Martine,
Stačil jsem rychle prolítnout vlákno na fóru, je mi asi jasný že ti může prasknout žilka z toho, že u nás kromě tebe má články u SuperPařba, avšak konkurenční doložku ani dohodu jsme spolu nesepsali, takže SP u nás zůstane a i by zůstala, přímo si nedal najevo že bys byl proti tomu aby u nás byla SP.

Na jednu stranu oceňuju, že jsi to vlákno napsal tak, abych na tebe TO nemohl podat s jednoznačným výsledkem, jelikož mi to ušetří čas a hlavně mi v podstatě neuškodí, ba naopak pomůže – články získají na chvilku větší pozornost, tím pádem celý web a já budu moct na tomhle výkyvu návštěvnosti postavit výhodnější nabídku prodeje odkazů a PR článků, takže ti děkuju. 🙂

K tomu, že jsi mě žádal o smazání článků o WTLS – jednak já si na svém webu můžu psát o čem chci, pokud neporušuju zákon, což těma článkama o WTLS neporušuju a jen ti přikládám do přílohy screenshot toho, kde jsi mě údajně žádal o smazání článků, jasně jsi napsal „Pokud chces, muzes tedy smazat i ty clanky o WTLS z vasich webu“ ale já nechci.

Posílal jsi screen že článek na SK webu nebyl v kategorii multiplayer hry, ale na SK webu byl od 11.1.2023 což jsem ti několikrát psal, sám to u článku můžeš vidět, link máš v naší komunikaci na tvém webu, pokud jsi ji tedy nesmazal abych ji na tebe náhodou nevytáhl a neudělal z tebe debila 😀 a jen jsme zkrátka v lednu vyprodukovali relativně dost článků, tak byl prostě vzadějc: https://www.gamesquad.sk/legendarny-sa-mp-server-wtls-v-novom-kabate-na-fivem/ – konkrétně byl v kategorii Hry.

Opravdu dále nebudu ztrácet čas tímhle sporem, ale pokud si to neviděl v té kategorii, mohl si napřímo hned říct, že chceš hodit článek do kategorie multiplayer hry a tím by jsme si spor ušetřili – otázka půl minuty. Nevadí mi vypovězení spolupráce, respektive to, že bys v ní nechtěl pokračovat, my své články máme, traffic z nich taky máme, takže jsme víceméně v pohodě, vadí mi morálně to, že si mě lživě osočil a smazal novinky které byly součástí domluvy, navíc jsi do té doby byl naprosto v klidu s tím, že jsem pod jednou z novinek na tvém webu jednoho hráče argumentačně rozprášil a až teď se mu za to omlouváš, proč ses mu tedy neomluvil hned, když ty novinky byly vydané a já ho tam „urazil“? Domluvu jsi tedy porušil jen ty, já svou část dohody dodržel.

Tím bych náš spor ukončil, obsah e-mailu také zkopíruji také na fórum, kde očekávám že jej smažeš. Kdo bude mít zájem, mile rád mu zašlu screeny naší konverzace na mail nebo mu situaci osvětlím také z mého pohledu, ale nepředpokládám to, jelikož niCe asi není pro rozumnou diskuzi a každý kdo by se mi ozval by od něj byl nejspíš zabanován. info@gamesquad.cz

PS reakce na niCeho překroucené argumenty: Náš magazín čte měsíčně přes 2000 lidí (přičemž 650 unikátních uživatelů je z Česka, zbytek je na Slovenské verzi webu), mile rád doplním také v e-mailu screeny z Google Analytics. Prý náš „magazín“ nikdo nečte, proč nám tedy niCe vehementně vnucoval odměnu dohromady v hodnotě 600 tokenů na webu?
K tomu jak niCe rozumí webům a SEO přikládám menší screen pro pobavení:

Jelikož spolupracujeme s propracovaným herním serverem SuperPařba SAMP a SuperPařba FiveM, doporučujeme Vám tento server především díky širším možnostem hráčského vyžití a komunitě, kde věcná diskuze o spolupráci i problémech či návrzích hráčů není problém.

Akciové burzy na WTLS

Obchodovat s akciemi se může na jakémkoliv počítači a pro vysněný výdělek musíte nakupovat akcie za nizkou cenu a prodat je za vysoké ceny.
V počítači se dozvíte i svoje portfolio (kolik dolarů akcie vydělaly, hodnota atp.)

samp-server-wtls-gta-multiplayer-cz
GTA San Andreas | Flickr.com | autor: giochi Android iPhone

Arkádové hry na WTLS

Arkádové hry jsou téměř všude – v tanečních klubech, obchodfech, barech a na výběr jsou tři hry: QUB3D, Mine Stalker nebo Snake.
Na každém automatu je seznam nejlepších hráčů s dosaženým skóre – tak se rozdělují í přislušné peníze do týdenní soutěže.

Pokuď nahrajete skóre 100,000 v jedné ze tří jíž zmíněných her, odemknete si dvojnásobnou odměnu za hraní dané hry.

Rozdělení výher v týdenní soutěži – výherci získají výhry na konci každého týdne • 1. místo – $2,500,000
 • 2.místo – $1,000,000
 • 3.místo – $500,000
 • 4-8.místo – $100,000

CEO Výzvy

Ve CEO výzvě hrají CEO a jejich členové organizace proti ostatním hráčům. Pokuď ostatní hráči zastřelí CEO během CEO výzvy, ziskají odměnu.
Za splnění vás čeká odměna $15000. V oblasti kde se nachází více hráčů, ziskáte bonus.

Joby a možností výdělku na WTLS

Na serveru je několik možností jak si vydělat peníze.

Můžete plnit mise (/mise)
Na serveru se nachází několik zaměstnání, ze kterých si opravdu jednoduše vyberete (/jobs)
Můžete si koupit nemovitost a vyzvedávat zisk
Můžete si koupit skladiště a obchodovat se zbožím a mnoho dalšího! (/earn)

Bankomaty

V bankomatech můžete zobrazit historii vašich transakcí. Střelbou do bankomatu zbraní, můžete bankomat vykrást a získat až $12,000.
Ukrást můžete také kreditní kartu, můžete z ní v bankomatu ukrást peníze, dokuď nebude účet zablokovaný.

Denní úkoly

Každý den je jiný denní úkol (/ukol), ten můžete splnit a získat až $50,000.
Když splníte úkol 7 dní po sobě, ziskáte $500,000.
Za 28 po sobě splněných úkolů vám bude přičtena částka $2,500,000.Domy na serverech WTLS

Na serveru lze najít více než 1000 domů k zakoupení. V každém domě můžete uložit zbraně a peníze do sejfu, ale nebude možné uložit vozidlo.
Právě takové domy jsou nejdražší – Domy k zakoupení jsou označené zelenou ikonou domečku.

Když dům vyprší, nepříjdete o žádné uložené zbraně nebo peníze v sejfu, jakmile zakoupíte nový dům, všechny tyto věci se přesunou.
Dům můžete koupit nebo prodloužit také na počítači na stránce Dynasty 8 Real Estate (název stránky byl inspirován GTA Online).

Gangy

Na serveru je celkem 10 gangů, do kterých se můžete připojit. Váš cíl je zabírat uzemí nepřátelských gangů (příkaz /utok). Uzemí gangů bude přinášet zisk,
který musíte vyzvedávat v základně gangu. Silnější uzemí se zabirá delší dobu a za zabrání získáte také vyšší odměnu.
Vaší hodnost v gangu ziskáte příkazem /gang.

GTA San Andreas Multiplayer - WTLS Gangy
WTLS Gangy /gang

10 GANGŮ:

 • Grove Street Families
 • Ballas
 • Los Santos Vagos
 • Varrios Los Aztecas
 • San Fierro Rifa
 • Triads
 • Da Nang Boys
 • Italian Mafia
 • Bikers
 • Russian Mafia

Minihry a eventy

Na WTLS se nachází několik miniher, které si můžete zahrát.
Je to závod, letecký závod, improvizovaný závod, triatlon, seskok, stunt soutěž, destrukční derby, DM, TDM, Survival, Střelecká soutěž, kulečník, basketbal, golf, poker,
taneční soutěž, lowrider soutěž.

Každých 15 minut také probíhá na serveru event, pokuď je dostatečný počet hráčů. V eventu můžete vyhrát velké peněžní odměny a RP.

Drogové války na serveru WTLS

Můžete na 30 dnů zakoupit drogovou základnu, kde můžete plánovat drogové války. V drogové základně můžete uskladnit drogy, které se budou prodávat na vašich drogových
uzemích. Na mapě můžete plánovat drogové války, abyste získali co nejvíce drogových uzemí.
Na drogových uzemích můžete zakoupit dealery a různá vylepšení, která zvýší vaše příjmy peněz a drogových bodů (DP).
Dealery můžete mezi vašemi uzemími přesouvat nebo můžete s dealery začít drogovou válku o území. Pokuď v drogové válce prohrajete, ztratítee drogové uzemí.
Každé území má úroveň loajality, pokuď loajalita klesne na úroveň 0, ůzemí ztratíte.

Čím více dealerů máte, tím nižší je pokles loajality.
Na uzemí můžete mít maximálně 20 dealerů
Na každém uzemí se prodá 5 gramů kokainu, 5 gramů metamfetaminu nebo 10 gramů marihuany za zisk 8,000 a 20 DP
Pokuď budete mít na prodej více typů drog, ziskáte bonus z prodeje drog (5 procent za 2 typy a 10 procent za 3 typy)

RP SHOP

Za některé aktivity s ostatními hráči můžete získat RP. Za RP pak můžete nakupovat položky v /rpshop.

Příklad, za které aktivity dostanete RP

 • Výhru nebo účast v minihře nebo eventu
 • Splnění CEO výzvy
 • Jízdu v taxi nebo autobusu
 • Zábrání zóny s penězi
 • Koupení donutu s ostatními policisty a mnoho dalšího!

CEO organizace

V interakčním menu si můžete založit organizaci a stát se CEO. Můžete najmout až 30 členů, kteří vás budou chránit. CEO může zakoupit kanceláře, může pro svou organizaci
zakoupit business, členové organizace můžou spustit CEO práci pro zakoupené businessy a vy ziskáte z každé CEO práce podíl.

Splněné CEO výzvy Max počet členů
0-9 5
10-49 10
50-99 20
100 a více 30

Pozice: CEO, Ředitel a společník
Na serveru je také SecuroServ týdenní soutěž, ve které vyhrají organizace, které za týden splní nejvíce CEO práce. Organizace získají výhry na konci každého týdne.

 • 1.místo – $1,000,000 pro CEO, $500,000 pro členy
 • 2.místo – $500,000 pro CEO, $250,000 pro členy
 • 3.místo – $250,000 pro CEO, $125,000 pro členy

KRYPTOMĚNY

Na serveru je několik kryptoměn, které můžete prodat za herní peníze na počitačové stránce Keepyourchange.io nebo za ně koupit některé služby.
Kryptoměny ziskáte za splnění nájemné vraždy nebo export aut do přístavu
Kryptoměny můžete těžit po zakoupení datacentra

Loupeže

Ve svém domě nebo hotelovém pokoji najdete tabuli, na které můžete naplánovat loupež.
GTA Heist - Loupeže na WTLS
Loupeže na WTLS

Nejdříve je nutné splnit připravné mise a po jejich splnění můžete spustit loupež. Maximálně výše kořistí je $250,000.
Pro spuštění loupeže potřebujete alespoň 2 hráče.

WTLS Upoutávka na loupeže | SA-MP

Telefon

Telefon otevřete stisknutím klávesy Y nebo napsáním příkazu /telefon.
V telefonním seznamu najdete kontakty, přes které můžete objednat jakékoliv služby.
V telefonním seznamu najdete hráče na serveru, kterým můžete poslat zprávu nebo je pozvat do domu.

Můžete si přečíst zprávy od hráčů nebo kontaktů-
Uvidíte, kdy vám vyprší zakoupené domy nebo nemovitosti.
Můžete si změnit vyzvánění nebo téma.
Můžete si nastavit režim spánku (neuslyšíte vyzvánění příchozích textových zpráv).

Kasíno na WTLS

Na serveru WTLS najdete kasína – v Calligula’s Palace a Four Dragons Casino si můžete zahrát například blackjack nebo ruletu, obě hry jsou rozdělené na 4 stoly dle výše maximální sázky. Nejvyšší možná částka je 100 000$ v herních penězích, když prohrajete o sázku přijdete, když vyhrajete, vyhrajete částku dle pravidel dané hry.

Ruleta v kasínu Four Dragons na WTLS
Ruleta v kasínu na WTLS

Herní obchod na GTA-Multiplayer.cz

Chcete se ve hře rychleji posunout a získat herní peníze či výhody premium účtu? Na webu GTA-Multiplayer.cz si můžete koupit za reálné peníze herní tokeny, či herní peníze nebo premium účet. Můžete si tam zakoupit výhody nejen pro WTLS SAMP servery ale i pro WTLS FiveM server.

Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *