| | | | |

House Flipper recenze, multiplayer, čeština, HW požadavky

Hra House Flipper je realistický simulátor renovace a prodeje nemovitostí, který se stane vaším virtuálním průvodcem světem domácího designu a realitního obchodu. Vstoupíte do role „flippera“ domů, který přebírá zanedbané a zchátralé domy, aby je pomocí svých renovátorských dovedností přivedl zpět k životu.

V článku House Flipper recenze, multiplayer, čeština, HW požadavky se dozvíte:

House Flipper recenze

Hratelnost je založena na postupném vybavování a renovaci různých nemovitostí. Začínáte malými úkoly, jako je odstranění odpadků, čištění, a postupujete k náročnějším úkolům, jako je malba, pokládání podlah, nebo dokonce přestavba místností. Hra nabízí bohatou paletu nástrojů a materiálů, což umožňuje hráčům přizpůsobit domy svým představám.Grafika a zvuk jsou dostatečně poutavé a realistické, což přispívá k celkovému pozitivnímu dojmu z hraní. Detaily interiérů a exteriérů jsou dobře zpracované, což umožňuje hráčům prozkoumávat a experimentovat s různými designovými styly.

Jedním z klíčových prvků hry je ekonomický aspekt. Po dokončení renovace můžete nemovitost prodat a vydělat si peníze. Toto virtuální bohatství lze použít na nákup lepších nemovitostí nebo vylepšení vašeho arzenálu renovátorských nástrojů.

house flipper hra online, house flipper recenze, house flipper multiplayer, house flipper čeština

I přes své pozitivní stránky však hra nemusí zaujmout každého. Některým hráčům může chybět větší variabilita úkolů, ačkoli pravidelné aktualizace přidávají nový obsah. Také může být někomu jednotvárná, zejména pokud není nadšen pro realistické simulátory a renovace.

Celkově lze říci, že House Flipper je poutavý simulátor, který skvěle napodobuje svět renovací nemovitostí. Pro milovníky designu a realitních obchodů může být skvělým způsobem, jak si vyzkoušet své dovednosti a kreativitu v oblasti domácího designu.

House Flipper multiplayer

House Flipper bohužel nedisponuje multiplayerem. House Flipper si tedy online zahrát bohužel nemůžete, nicméně na prosinec 2023 je plánované vydání nové hry House Flipper 2, což je pokračování House Flipper a můžeme se možná multiplayeru dočkat.House Flipper čeština

Dobrá zpráva, především pro hráče, kteří si nechtějí obsah překládat – hra House Flipper češtinu podporuje, respektive v rozhraní a titulkách.

House Flipper HW požadavky

Minimální požadavky Doporučené požadavky
Operační systém: Windows 7/8/10 (64-bit) Operační systém: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Intel Core i3 3,20 GHz / AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz Procesor: Intel Core i5 3,4 GHz / AMD Ryzen 5 3,4 GHz
Operační paměť: 4 GB RAM Operační paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: GeForce GTX 560 / AMD R7-260X Grafická karta: GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 580
DirectX: Verze 11 DirectX: Verze 11
Úložný prostor: 4 GB volného místa Úložný prostor: 4 GB volného místaPřihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *