| | |

Last Train Home recenze, čeština, torrent, HW požadavky

Last Train Home je válečná a strategická hra od studia Ashborne Games, kterou vydala společnost THQ Nordic, my jsme měli možnost si tuto hru zahrát díky největším českému obchodu s herními klíči Key4You.cz, za což jim tímto děkujeme. Pokud chcete koupit herní klíče levněji, než na původních platformách jako je například Steam nebo Uplay, můžete je nakoupit levněji na Key4You, navíc ještě se slevovým kódem: GAMESQUADCZ

V článku Last Train Home recenze, čeština, torrent, HW požadavky:

Last Train Home recenze

Last Train Home je zasazená do období občanské války v Rusku mezi bílou a rudou armádou, Vaším cílem je Vaší legii dovézt v obrněném vlaku domů – cestu Vám zkříží však velká spousta nebezpečí a aby to nebylo vše, musíte se i starat o svoji posádku, rozhodovat o zásobách a proviantu. Díky své realističnosti je hra Last Train Home jednou z nejlepších strategických her které jsou na trhu. Last Train Home byl vydán v listopadu roku 2023, takže se jedná o novou hru.Téma hry, kterým je právě období občanské války v Rusku a Váš cíl dopravit československou legii domů je zajímavé především pro hráče z Česka a Slovenska, v jejichž Steam knihovně by Last Train Home neměla chybět. Osobně nejsem fanoušek strategických her a mám raději akčnější hry, třeba dobře udělaná FPS střílečka v tomto období, by byl brutálně skvělý a pro mně osobně i zajímavější počin, nicméně zrovna u Last Train Home těch nahraných hodin rozhodně nelituji.

Last Train Home se mimo jiné pyšní skvělým soundtrackem i grafickým provedením, které je na strategickou hru velmi nadpůrměrné. Jako negativum pak mohu vnímat i to že sběr surovin se zdál poněkud repetitivní, nu což, nedá se nic dělat. Nicméně celkově hru hodnotím jako 8/10.

last train home recenze, last train home tipy a triky, last train home čeština, last train home torrent

Last Train Home čeština

Asi by jste nečekali, že hra od českého vývojářského studia s dějem týkající se československé historie, bude s češtinou, co? 😀 Last Train Home čeština je kompletní, tedy již v základní verzi na Steamu bez nutnosti instalace Last Train Home češtiny ze třetí strany najdete české rozhraní, titulky i zvuk. Pokud se Vám tedy nechce luštit v angličtině, nebo číst titulky, tak ideální, že? 🙂Last Train Home torrent

Pokud hledáte Last Train Home torrent, buďte obezřetní ohledně virů, ideálně vždy před spuštěním torrent nahrajte na stránku virustotal.com která obsahuje databázi nejlepších antivirových programů, čímž můžete pak snadno zkontrolovat přítomnost virů v torrentu. Pro větší bezpečnost však doporučujeme si hru Last Train Home koupit, opravdu to stojí za to, a koupí podpoříte vývojáře i v tom, aby vytvořili třeba další hru nebo nový obsah. Konkrétní Last Train Home torrent Vám tedy bohužel nenabídneme.

Last Train Home HW požadavky

Komponenta Minimální požadavky Doporučené požadavky
OS: Windows® 10 64 bit Windows® 10 64 bit
Procesor: 3 GHz Quad-Core 3 GHz Six-Core
Paměť: 8 GB RAM 16 GB RAM
Grafická karta: Nvidia® GeForce™ GTX 1050-Ti (4GB) / AMD® Radeon™ RX 570 (4GB) Nvidia® GeForce™ RTX 2060 (6GB) / AMD® Radeon™ RX 5700 (8GB)
Pevný disk: 20 GB volného místa 20 GB volného místaPřihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *