| |

Ruská hra Russian Life Simulator – Recenze

Do rukou se nám dostala bizarní hra Russian Life Simulátor. Pokud jste milovníkem bizarního humoru a klikací hry je tato hra pro vás jako stvořená. Na Steamu koupíte tuto hru přibližně pod Euro.

O čem je Russian Life Simulator?

Jak už napovídá název hry, jedná se o simulátor ruského života. Hra je velmi jednoduchá a oplývá bizarním humorem. Pokud hledáte hru s hlubokým příběhem a propracovaným dějem nejste na správné adrese. Hlavním cílem je klikat na postavičku a získávat láhve s vodkou a peníze – rubly.Hra má několik lokací po kterých se můžete přesouvat získáte-li dostatek peněz. Za získané láhve vodky si umíte koupit různé předměty od jídla až po oblečení. Za zakoupené předměty následně dostáváte více vodky a rublů. Ve hře si umíte koupit i skiny a upravit si vzezření herní postavy.
russian life simulator recenze, ruská hra, vodka, putin, bizarní humor

Russian life Simulator – Gameplay

Pokud vás hra ohromila můžete si ji zakoupit na Steamu na tomto odkazu.Russian Life Simulator HW požadavky

Bojíte se, že tuto humornou ruskou hru nerozjedete? Pak nejspíše máte sovětský počítač 😃 Ne, vážně, Russian Life Simulator utáhne leckterý počítač, viz. následující minimální HW požadavky.

OS: Windows XP/Vista/7/8/10
Procesor: 2 Ghz Dual Core
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: 512MB+
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 300 MB volného místa

Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *