IO hry - nejlepší io hry. IO hry pro dva. Online IO hry. Io games
| | | | | | | |

Nejlepší IO hry

IO hry patří mezi oblíbené volnočasové hry. Hráči je mají v oblibě kvůli jejich jednoduchosti, zahrát si je mohou v prohlížeči a jsou zadarmo. Existuje spousta herních stránek, kde si teito hry můžete zahrát zdarma. Podívejme se spolu na nejlepší a populární IO hry.

Co jsou to IO hry?

IO hry (angl. IO games) jsou jednoduché hry přes internet. Zkratka IO znamená input/output a hráči provádějí akce, které následně vidí na obrazovce. IO games mají jednoduché ovládání a hráči se rychle naučí, jak hrát tyto hry. Tento typ hry si obvykle zahrajete ve webovém prehliadači bez nutnosti stahování dalších softwarů nebo doplňků. Některé hry IO mají také multiplayer verzi a můžete si je zahrát s hráči po celém světě nebo s kamarády. Mezi charakteristické rysy IO her můžeme zařadit jejich návykovost a jednoduché herní mechaniky. IO hry mají jednoduché návykové herní mechaniky, ovládají se pomocí myšky nebo klávesnice a mají obvykle solidní design. Tyto hry mají obvykle rychlá herní kola, sbíráte body nebo soupeříte s jinými hráči. IO hry si můžete zahrát na počítači, telefonu nebo tabletu. Na tento typ her nepotřebujete nadupaný herní počítač a nemají vysoké HW požadavky.

IO hry pro dva hráče

Oblíbenou kategorií IO her je pro dva hráče. Setkat se můžete s variantou hry na jednom PC na split-screenu t.j. rozdělené obrazovce. Další variantou her pro dva hráče je, že hrajete online přes internet s druhým hráčem. IO hry pro dva hráče jsou například: Agar.io, Diep.io, Sumo.io a mnoho dalších.
Nejlepší a populární .io hry

Chcete vědět, jaké jsou oblíbené io hry? Vytvořili jsme pro vás seznam populárních a nejlepších io her, které spatřily světlo světa.

Hra Slither.io

Io hra Slither vznikla v roce 2016 a je to hra s hadem. Hráč se nachází v aréně a jeho úkolem je jíst zářící kuličky. Úkolem v této hře je sníst co nejvíce kuliček, co nejvíce zvětšit hada a přežít. Totiž ve společné aréně se nacházejí i protihráči. Podobně jako ve hře Snake (hra na starou nokii) platí princip, že pokud hlava narazí do nějaké části těla tak přehráváte. Ve hře můžete použít také boost – zlepšit vaši rychlost. Nicméně při použití zrychlení pozor – váš had ztrácí část získaných bodů. Io hra Slither je příjemná oddechová hra pro porážku nudy.

Io hra Slither | GAMEPLAY

Dnes vás vítám u nové rage hry. Ne, není to Agario je to novější hra která se jmenuje Slither.io.

Hra Agar.io

Nejlepší Io hry. Agar.io. Typ hry io.
Zábavná online hra, kde hráč ovládá buňku v hracím poli. 2D hra, kde úkolem hráče je sníst protihráčů – ostatní buňky. Při hře je třeba být opatrní a vyhýbat se větším buňkám, neboť vás snědí. Na mapě se nachází potrava, kterou můžete konzumovat a tak se stát silnějším – větším. Vaším úkolem je se stát co největší buňkou. IO hra Agar nabízí různé herní módy při kterých si jistě vyberete ten, který vás bude bavit. Ale pozor tato hra je dost návyková.Agar.io otestuje vaše strategické myšlení a reflexy.

Io hra Agar | GAMEPLAY

Agar.io je online hra, která sa stala dost populární.
Hra Paper.io

Nejlepší io hry. Agar.io. Typ hry io

Hra přes internet Paper.io je hra se čtvercem na mapě. Hráčovým úkolem je zabrat co největší plochu na hrací mapě. Pomocí čtverce kreslíte na mapě čáry kde musíte uzavřít oblast abyste zabrali území. Na hrací mapě se nacházejí i protihráči a když přejdou přes vaši neuzavřenou čáru tak přehráváte. Hru vyhrává ten hráč, který zůstane poslední na mapě. Existuje také verze s časovým limitem a tam vyhrává hráč, který uzavře největší část na mapě. Paper.io je dynamická, rychlá hra při které se jistě zabavíte.

Tip na článok: Nejlepší hry na mobil zdarma ke stažení

Io hra Paper | GAMEPLAY

Hra s tanky Diep.io

Nejlepší io hra - Deep.io. Typ io hry s tanky

Můžete najít v google také pod nazvem tanks.io. Hráč hraje v roli tanka a cílem je zničit protihráče – druhé tanky. Na hrací mapě se nacházejí geometrické tvary, které můžete zničit. Za zničení každého tvaru získáváte zkušenosti – CP. Pokud nasbíráte dostatečné množství XP získáváte level. Ve hře Diep.io levelujete svůj tank a rozdělujete body do různých statů. Io hra diep obsahuje několik módů jako Free to all, Domination či Team-Deathmatch ze kterých si můžete vybrat.

Io hra Diep | GAMEPLAY

 

Survival hra Zombs.io

Najlepšia io hra Zombs.io. Typ hry io survival

Io hra Zombs je hra pro více hráčů – multiplayers prvky survival her. Úkolem hráče je sbírat zdroje, budovat základnu a bojovat proti zombíkům a ostatním hráčům. Hráč ve hře buduje obranné věže a další budovy pro obranu své základny. Zombíci se spawnují v noci a hráč se musí bránit vůči vlně nemrtvých. Zombs.io se odehrává v reálném čase a hráč musí přežít co nejdéle.

Io hra Zombs | GAMEPLAYHra Hole.io

Nejlepší io hra - Zombs.io. Typ hry io černá díra

Ve hře Hole.io hrajete v roli černé díry. Vašim cílem je stát se co největší černou dírou. Začínáte jako malá černá díra. Na mapě se pohybujete pomocí klávesnice a pojedete vše co se dá – od aut, stromů budov až po lidi. Čím více toho zkonzumujete o to se zvětšíte a můžete pojídat větší předměty. Hra Hole.io má časový limit a na mapě se nacházejí protihráči. V této io hře vyhrává ten, kdo získá nejvíc bodů – zkonzumuje nejvíc předmětů. Hole.io nabízí několik map a herních módů, kde budete postaveni před různé výzvy. Hra je dynamická a rychlá.

Io hra Hole | GAMEPLAY

FPS hra Venge.io

Nejlepší io hra Venge.io. Typ hry io. Akční FPS io hra

Akční FPS hra v aréně, kde hráči bojují proti sobě. Hra je mírně podobná stylu Counter-Strike, hráči používají brokovnice, odstřelovací pušky, pistole či odstřelovačky k eliminaci protihráčů. Io hra Venge nabízí několik herních módů jako deathmatch, týmový souboj nebo náhodný výběr zbraní. Tuto hru si můžete zahrát s přáteli a pozvat je do společné arény. Cílem této io hry je přežít co nejdéle a získat co nejvíce bodů za eliminaci soupeřů. Výborná hra pro milovníky akčních FPS stříleček.

Io hra Venge | GAMEPLAY

Hra se zviraty Mope.io

Nejlepší io hra - Mope.io. Typ io hry se zvířaty

Zábavná online io hra, kde se ponoříte do virtuálního světa jako zvíře. Jako první si zvolíte zvolíte živočicha, za kterého chcete hrát. Hlavním úkolem je přežít, sbírat ovoce, maso nebo bobule. Začínáte jako malé zvířátko a postupem hry se vylepšujete, abyste přežili v nehostinné divoké přírodě. Při sbírání potravy se musíte vyvarovat protihráčům a predátorům. Pokud získáte dostatek potravy postupujete na další úroveň. Když se dostanete na vyšší úroveň tak získáte nové schopnosti a vzhled. Hráči mohou hrát za různé druhy zvířat jako myš, papoušek, lev, opice a další. Io hra Mope nabízí několik herních módů, stylů hraní a spousty zvířat. Cílem hry je získat co nejvyšší úroveň a přežít co nejdéle.

Io hra Mope | GAMEPLAY

Hra s hadem Wormax.io

Online IO hra Wormax se podobá klasickým hrám typu had. Hráči v této hře hrají v roli hada a úkolem je získat co nejvíce bodů. Pro získávání bodů je nutné jíst jídlo, které se nachází na mapě. Druhou možností jak získat body je konzumace soupeřů – hadů. Čím více bodů získáte tím se víc váš had zvětší. Na hrací mapě se nacházejí různé bonusy, které vám pomáhají ve hře. Cílem této io hry je získat co nejvíce bodů a přežít co nejdéle. Wormax.io je návyková a zábavná hra vhodná pro všechny věkové kategorie, které milují hry typu had.

Io hra Wormax | GAMEPLAY

 Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *