gta-5-fivem-cz-server-superparba
| | | | | | |

GTA 5 FiveM CZ server SuperParba

Obsah článku – GTA 5 FiveM CZ server SuperParba

Pro hraní FiveM multiplayeru pro hru GTA 5 doporučujeme si zakoupit originální verzi hry GTA 5:

Co je to FiveM?

FiveM je neoficiální multiplayer k oblíbené hře GTA 5, narozdíl od klasického GTA Online zde nejsou servery omezeny počtem hráčů a různé servery mají své vlastní módy kde si můžete vyzkoušet různé joby a další funkce které dané GTA 5 FiveM servery, díky tomu i populární GTA SAMP server SuperParba přišel se serverem pro hru GTA 5 FiveM.

Co je to SuperParba?

Server SuperParba SAMP byl svého času nejhranější SAMP server v Česku, jde o populární GTA SAMP server s více než 10-ti letou historií, na tomto SAMP serveru můžete najít mnoho jobů, firem, nemovitostí a gangů. Kromě tohoto si můžete například zazávodit nebo třeba si zaboxovat s ostatními hráči o zápisné a administrátoři pro Vás pravidelně dělají různé akce a eventy. SuperParba FiveM je FiveM server který běží zhruba 4 měsíce, není tedy tak promakaný jako SuperParba SAMP ale i tak se SuperParba FiveM pyšní velmi dobrou hratelností, jde o freeroam server s prvky (RP) RolePlay.GTA 5 FIVEM Server | SUPERPARBA.EU

Možnosti a featury serveru SuperParba FiveM

GTA 5 online – role play server SuperParba FiveM CZ
Základní featurou, kterou bezpochyby využije každý hráč SuperParby jsou průkazy – tedy autoškoly na auto, motorku, autobus, kamion, lodní průkaz, letecký průkaz a zbrojní průkaz, v některých případech jsou určité průkazy nezbytnou nutností pro to vykonávat určité joby.. Například policistu nemůžete na SuperPařbě dělat bez zbrojního průkazu.
Seznam dalších featur naleznete zde:

Seznam featur Freeroam serveru SuperParba – GTA 5 Online FiveM CZ

Zaměstnání – Joby

Joby – nebo-li zaměstnání, jde nejčastěji využívaný o způsob jak si na SuperParbu FiveM vydělat peníze. Prováděním povolání získáváte body a vyšší hodnosti, díky kterým můžete mít lepší plat. Za získané peníze si můžete pořídit auta, domy i tuning, zbraně či nemovitosti.

RP Body

RP body jsou určitým „kompenzováním“ herní ekonomiky serveru FiveM SuperParba, jde o featuru, kterou můžete znát z serveru SuperParba SAMP kdy joby jako taxikář, prostitutka, mechanik, právník a další byly velmi málo využívány a jsou a byly závislé na hráčích kteří Vaše služby využili, velkému množství hráčů se za služby hráčů z těchto jobů – zaměstnání nechtělo platit a tak tito hráči byli znevýhodněni, díky RP bodům které získáte po utracení za služby ostatních hráčů v těchto jobech můžete získat až o několik tisíc vyšší odměnu za job který právě vykonáváte .

Firmy na zaměstnání

Firmy jsou neodmyslitelnou součástí SuperParby již od jejích začátků na SAMPu jde o featuru která propojuje hráče, hráči si tak mohou lépe vydělat a hrát či jezdit mise s ostatními hráči. Hráč má možnost si koupit firmu, ve které může zaměstnat více lidí. Dané joby můžete plnit i ve více hráčích.

Convoye

Convoy je na SuperParbu FiveM možnost jak si vydělat za stejnou misi ve více hráčích více peněz. Například jedete misi za řidiče kamionu a přidají se k Vám další hráči kteří jdou stejnou misi a jsou ve stejné firmě, díky tomuto všichni dostanete více peněz a bodů i za hráče kteří jezdí s Vámi. Můžete takto pomoci například ostatním hráčům rychleji získat lepší hodnosti a zpřístupnit jim tím lepší odměny a mise.

Gta 5 online, superparba fivem cz server, role play server gta, řidič

Levelování

Levely na SuperParbu jsou možností jak si rychle vydělat první peníze a lépe poznat FiveM server a jeho možnosti, aktuální level a roli která obsahuje zjistíte přes příkaz /level.

GTA 5 Online role play server Superparba, ako na mise /level

Nemovitosti

Nemovitosti jsou způsob pasivního příjmu na SuperParbu FiveM, kdy za každých 5 minut kdy hrajete dostanete určitý obnos peněz který si kdykoli můžete vybrat. Nemovitost Vám po zakoupení zůstane.

GTA 5 online mapa sveta, superparba online gta 5 server - role play

Dražby majetku

Dražby jsou způsobem jak na SuperParbu FiveM prodat svůj majetek – můžete takto prodat například auta, domy, firmy či nemovitosti. Dražba se uskutečnuje v globálním chatu. Máte-li o majetek zájem tak je nutné přebít nabídku ostatních hráčů.

Sídlo hráče – domy

Domy jsou majetek který si můžete pořídit řádově stovek tisíc herních peněz až milionů na FiveM serveru SuperParba, můžete si k nim třeba zaparkovat koupené auto, uložit si do nich peníze nebo s nimi obchodovat, tedy je kupovat za účelem dalšího prodeje hráčům.

Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *