Watch Dogs Legion. Watch Dog Legion Recenze - příběh, mapa, čeština, postavy, online.
| | | | | |

Watch Dogs: Legion – recenze, příběh, mapa, čeština

Watch Dogs: Legion, jedinečná a inovativní hra od Ubisoftu, nabízí pohled do futuristického Londýna. Hra vás zavede do futuristického světa, který se odehrává kolem roku 2030 až 2040. Přesný rok nebyl specifikován od vývojářů. Policejní dohled, vláda instituci, korporaci a spiknutí, které budete muset odhalit. Watch Dogs: Legion nenabízí jen nezapomenutelný zážitek hraní, ale také odhaluje zrcadlo, které ukazuje potenciální realitu, kde se technologie a moc mohou obrátit proti svobodě jednotlivce.

Příběh hry Watch Dogs: Legion

Příběh hry se odehrává v blízké budoucnosti v dystopické verzi Londýna. Po masivním útoku se město ocitne pod přísným dohledem strážní služby a bezprecedentního monitorování. Hráči přebírají kontrolu nad odbojovou skupinou známou jako DedSec, která bojuje za svobodu a spravedlnost.

Watch Dogs Legion. Recenze hry Watch Dog Legion - příběh, mapa, čeština
Hra se zaměřuje na odhalování pravdy za útokem na město a odhalení toho, kdo je za celou situací. Hráči se zapojují do různých misí, hackování, sledování a bojování s cílem osvobodit Londýn zpod uchvácené moci a obnovit svobodu občanů. Příběh je pěkně zpracován a jistě vás pohltí. Nastanou neočekávané zvraty, zajímavé mise a kopec zábavy.Postavy ve hře Watch Dogs: Legion

Ve hře Watch Dogs: Legion hráči mají možnost regrutovat a hrát za různé postavy v dystopické verzi Londýna. Každá postava má svoji vlastní identitu, příběh, schopnosti a specializaci, což přináší rozmanitost do hratelnosti a umožňuje přizpůsobit herní styl podle preferencí hráče. Zajímavostí je, že můžete rekrutovat velké množství NPC, na to abyste je dostali na svou stranu budete muset splnit vedlejší mise.

Watch Dogs Legion.  Watch Dog Legion Recenze - příběh, mapa, čeština, postavy

Na vaši stranu se mohou přidat různí občané Londýna. Běžní lidé, kteří mohou mít různé dovednosti, od IT odborníků až po pouliční bojovníky. Jejich schopnosti se liší podle jejich povolání a každý má své vlastní výhody a omezení.

Zkušení a dobře vyškolení lidé se speciálními dovednostmi jako vojáci, policisté nebo odborníci v různých oblastech, kteří mají přístup k pokročilé technologii a bojovým schopnostem. Postavy se zaměřením na hackování a technologické schopnosti dokáží ovládat a manipulovat s elektronikou ve městě a mají výhodu v infiltraci přes bezpečnostní systémy.

Některé postavy mohou mít naprosto specifické schopnosti, které je odlišují od ostatních, jako například možnost zvláštních technologických vychytávek, mimořádných bojových schopností a podobně.

Každá postava má svůj vlastní příběh a motivace, které je vedly k přidání se k hnutí DedSec. Tyto postavy jsou klíčem k budování týmu s různorodými schopnostmi, který je schopen odolávat autoritám a bojovat za svobodu.

Watch Dogs Legion zbraně a vychytávky

Ve hře Watch Dogs: Legion hráči mají přístup k různým typům zbraní, které lze použít při plnění různých misí a úkolů. Zbraně v této hře zahrnují:

Střelné zbraně: Pistole, útočné pušky či brokovnice jsou k dispozici hráčům pro boj proti nepřátelům. Každá zbraň má své specifické vlastnosti, jako je přesnost, počet nábojů, rychlost střelby a síla zásahu.

Nekonvenční zbraně: Kromě tradičních střelných zbraní jsou k dispozici i netradiční prostředky jako elektrické šokery, výbušniny a jiné nástroje, které hráči mohou využít k neškodnému vyřazení nepřátel nebo k hackování a manipulaci s prostředím.
Drony: K boji můžete využít i létající a pozemní drony. Malý droid pavouci, který se mohou pohybovat po zemi, mají k dispozici i zbraně na omráčení nepřítele. Létající drony můžete využít k odstranění nepřítele ze vzduchu, což hře dodává zajímavý rozměr.

Technologické zbraně: Hlavní složkou Watch Dogs: Legion je hackování. Hráči mohou využívat své dovednosti k hackování různých zařízení a využívat je jako zbraně. To zahrnuje manipulaci s bezpečnostními kamerami, vozidly, drony a jinými technologickými systémy pro svou výhodu.

Watch Dogs Legion vylepšování postavy pomocí tech bodů

Je důležité poznamenat, že ve hře je zdůrazněn přístup k nenásilným metodám a možnosti řešení problémů bez použití násilí. Hráči mají možnost využít hackování a jiných kreativních prostředků k překonání překážek a řešení situací bez potřeby přímého konfliktu.

Watch Dogs Legion.  Watch Dog Legion Recenze - příběh, mapa, čeština, postavy, tech body
Vylepšování postavy ve hře Watch Dogs: Legion prostřednictvím tvz. „Tech bodů“ je důležitý aspekt, který umožňuje hráčům investovat do různých technologických dovedností a vylepšení svých postav. Tyto body hráči získávají plněním misí a objevováním schránek na mapě. Vylepšit si tak můžete své hackovací dovednosti, bojové dovednosti či kupovat různé technologické vychytávky.

Watch Dogs Legion a mapa v hre

Mapa města nabízí různorodé oblasti včetně hustě obydlených částí, rozsáhlých parků, finančních čtvrtí, průmyslových zón, ale také méně osídlených oblastí souostroví. Svět ve hře Watch Dogs je open world, takže si můžete vychutnat neomezený pohyb po mapě. Každá část Londýna má svůj jedinečný charakter, atmosféru a architekturu, která napomáhá vytvořit pestrobarevné a autentické prostředí.

Watch Dogs Legion Mapa.  Watch Dog Legion Recenze - příběh, čeština, postavy
Mapa ve hře Watch Dogs: Legion je rozsáhlá, dynamická a nabízí hráčům možnost prozkoumat a objevovat různé části Londýna. Výhodou je, že můžete využívat rychlé cestování k rychlému přesunu po mapě.

Watch Dogs: Legion online

Mapa ve hře Watch Dogs: Legion je rozsáhlá, dynamická a nabízí hráčům možnost prozkoumat a objevovat různé části Londýna. Výhodou je, že můžete využívat rychlé cestování k rychlému přesunu po mapě. Hra Watch Dogs: Legion nabízí také online mód, který umožňuje hráčům interagovat s ostatními hráči a spolupracovat či soutěžit v různých režimech. Co-op mód nabízí hráčům možnost vytvářet skupiny a spolupracovat na plnění misí nebo vykonávání různých úkolů. Kromě spolupracujících režimů má Watch Dogs: Legion také možnost PvP, kde hráči mohou soutěžit proti jiným hráčům v různých herních módů, jako jsou například závody, souboje, nebo další formy soutěže. Online mód ve hře Watch Dogs: Legion nabízí rozmanité možnosti pro hráče, ať už preferují spolupráci, soutěžení nebo prostě chtějí zažít více dynamiky a interakce se svými spoluhráči v dystopické verzi Londýna.
Online obchod v hre Watch Dogs: Legion

Ve hře Watch Dogs: Legion je k dispozici online obchod, který hráčům umožňuje nakupovat různé herní položky, prémiový obsah, rozšíření a další doplňky, které rozšiřují zážitek z hraní. Tento online obchod poskytuje přístup k dodatečnému obsahu, který není součástí základní hry.

Watch Dogs Legion Online obchod.  Watch Dog Legion Recenze - příběh, mapa, čeština, postavy
Tento online obchod poskytuje hráčům možnost rozšířit svůj herní zážitek o nové možnosti, obsahy a vylepšení, čímž přispívá k další diverzifikaci a hratelnosti ve hře. V online obchodu platíte za dodatečný obsah měnou, kterou si můžete koupit za peníze.

Watch Dogs: Legion čeština

Pro fanoušky češtiny máme výbornou zprávu. Češtinu lze získat koupí lokalizované verze hry. Hra Watch Dogs: Legion je dostupná v češtině, což umožňuje hráčům hrát a porozumět všem informacím, dialogům a text, bez nutnosti znalosti anglického jazyka.

Watch Dogs Legion a shrnutí recenze

Vývojáři přinesli zajímavý titul a pokračování hry Watch Dogs Legion jako třetí série. Přinesly nové prvky do hry, zajímavý systém boje, vytváření skupiny bojovníků a příběh. Délka hraní hry se může vyšplhat i na 50 hodin, pokud chcete splnit všechny vedlejší mise, objevit různé lokace a posbírat zajímavé předměty ve hře, Grafika a hratelnost je na dobré úrovni a také absence bugů ve hře dodává příjemný herní zážitek.

Naše hodnotenie: 8/10

Watch Dogs Legion HW požadavky

Komponenta Minimální požadavky Doporučené požadavky
Procesor: Intel Core i7-4790 or AMD Ryzen 5 1600 Intel Core i7-4790 or AMD Ryzen 5 1600
Operační paměť: 8 GB RAM 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 970, NVIDIA GeForce GTX 1650, or AMD Radeon R9 290X NVIDIA GeForce GTX 1060, NVIDIA GeForce GTX 1660 S, or AMD Radeon RX 480
DirectX: Verze 11 Verze 11
Úložiště: 115 GB volného místa 115 GB volného místa

Tuto hru jsme si mohli zahrát a udělat na ni recenzi díky spolupráci s Key4You.cz, pokud chcete i Vy ušetřit během nákupu her, využijte slevového kódu: GAMESQUADCZ při nákupu na Key4You, tento kupón platí navždy a získáte s ním 3% slevu, další cashback dostanete pak v tzv. Key4You zlaťácích, za které můžete na webu Key4You nakupovat další hry.Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *