| | | | | | |

Chernobylite recenze, gameplay, čeština, HW požadavky

Chernobylite je temná a atmosférická sci-fi survival hra vyvinutá společností The Farm 51. Hra byla inspirována reálnou katastrofou v Černobylu v roce 1986 a kombinuje prvky přežití, dobrodružství a vědeckofantastického příběhu.

V článku se dozvíte:

Chernobylite recenze

Grafika a Atmosféra (8/10):

Chernobylite vyniká svou vizuální prezentací a atmosférou. Rekonstrukce Černobylu je působivá a přesná, což vytváří autentický pocit místa. Herní svět je plný zvláštních a strašidelných momentů, a to jak ve vesmíru, tak v temných chodbách v reálném světě. Grafika je kvalitní, ale někdy se objevují technické problémy a chyby.


Příběh a Postavy (7/10):

Příběh Chernobylite je komplexní a intrigující. Hráč hraje za postavu Igora, vědce, který přišel do Černobylu ve snaze najít svou ztracenou přítelkyni Tanyu a odhalit tajemství Černobylské katastrofy. Příběh je plný tajemství a konspirací, ale někdy je vyprávění zmatené a nepřehledné. Postavy jsou dobře napsané, ale některé dialogy působí trochu nevyváženě.

Hratelnost (7/10):

Chernobylite kombinuje prvky přežití, sbírání surovin a boje. Hra vám umožňuje prozkoumávat prostředí, sbírat suroviny a budovat základnu. Boje jsou akční a náročné, ale někdy může být ovládání trochu neohrabané. Mějte však na paměti, že hra se zaměřuje více na příběh a atmosféru než na hratelnost.

chernobylite recenze, čeština, hw požadavky, gameplay

Zvuk a Hudba (9/10):

Zvukový design a hudba jsou v Chernobylite vynikající. Zvuky okolního prostředí vytvářejí napínavou atmosféru, a hudba perfektně doplňuje temný a tajemný tón hry. Zvuk je jedním z hlavních prvků, kterým se hra snaží hráče pohltit do svého světa.

Celkový dojem (7/10):

Chernobylite je hra, která se odvážně snaží spojit příběhovou narativu s prvky přežití a hororu. Má nádhernou atmosféru a působivý prostředí, ale některé technické problémy a nepřesnosti v příběhu mohou hráče trochu odradit. Pro fanoušky temných a atmosférických her s oblibou vědeckofantastických příběhů by však Chernobylite mohl být zajímavým zážitkem.

Hra se zaměřuje na hráčský prožitek a ne na perfektní technickou stránku, a proto bude vhodnější pro ty, kteří hledají unikátní a atmosférický herní zážitek.

Chernobylite gameplay

Chernobylite čeština

Chernobylite disponuje češtinou v herním rozhraní i v titulcích, žel dabing je jen v angličtině nebo ruštině, nicméně, pokud jste fanoušci Černobylu a podobných věcí, můžete zvolit ruský dabing pro větší autentičnost hry a jejího prostředí.Chernobylite HW požadavky

Komponenta Minimální Požadavky Doporučené Požadavky
Operační Systém Windows 7/8/10 (64-bit) Windows 7/8/10 (64-bit)
Procesor Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz nebo AMD FX-8350 @ 4.2 GHz Intel Core i7-4790 @ 3.6 GHz nebo AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz
Operační Paměť (RAM) 8 GB 12 GB
Grafická Karta NVIDIA GeForce GTX 760 nebo AMD Radeon R9 280 NVIDIA GeForce GTX 1060 nebo AMD Radeon RX 580
DirectX Verze 11 Verze 11
Prostor na Disku 45 GB volného místa 45 GB volného místaPřihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *