| | | |

Phasmophobia – úspěšná trendy hororovka – recenze

Phasmophobia je mnohonásobně oceňovaná hororová hra která nabízí singleplayer i multiplayer mód.

Obsah článku Phasmophobia – úspěšná trendy hororovka:

O hře Phasmophobia

Phasmophobia je hra, která vyšla v roce 2020 a od té doby si získala velkou popularitu mezi hráči. Jedná se o hororovou hru, ve které hráči hrají za duchovního lovce, kteří mají za úkol najít duchy a získat informace o nich pomocí různých pomůcek.
phasmophobia steam, phasmophobia g2a, phasmophobia recenze, phasmophobia heureka

Hra Phasmophobia nabízí hráčům jedinečný zážitek, protože se jedná o hru, ve které musí hráči pracovat společně, aby mohli dosáhnout svého cíle. Hra je navržena tak, aby byla co nejvíce realistická a hráči se musí snažit najít duchy pomocí různých vychytávek, jako jsou kamerové systémy, UV světla a jiné detektory.
Hra začíná tím, že hráči jsou přiděleni do skupiny duchovních lovců a musí si zvolit, jakou misi chtějí vykonat. Každá mise se liší v závislosti na místě, kde se odehrává, a na typu ducha, který se má najít. Hráči se pak přemístí do daného místa a začínají hledat ducha.

Hlavním cílem hry je najít ducha a získat o něm informace. Hráči musí být opatrní, protože duchové se mohou stát velmi agresivními a napadat hráče. Hráči musí mít dobře na paměti, že mají omezený počet životů, takže pokud budou příliš opatrní a nebudou riskovat, mohou ztratit své životy předtím, než najdou ducha.

Jednou z klíčových vlastností hry Phasmophobia je využití komunikace mezi hráči. Hráči musí spolupracovat a komunikovat mezi sebou, aby mohli najít ducha a získat o něm informace. Hráči si musí rozdělit úkoly a úspěšně spolupracovat, aby mohli splnit cíl mise.

Hra Phasmophobia je velmi realistická a hráči se musí snažit najít ducha pomocí různých vychytávek, jako jsou kamerové systémy, UV světla a další detektory. Hráči musí také vyhledávat stopy, jako jsou otisky prstů, stopy po chůzi a další důkazy, které mohou vést k nalezení ducha.

Phasmophobia recenze

Na hře Phasmophobia oceňujeme kladně následující:

  • Možnost singleplayer i multiplayeru, přičemž singleplayer samozřejmě například pro mne není tak záživný, jako multiplayer jelikož jsem velkým příznivcem multiplayeru
  • Možnost mít GUI ve hře ve více jazycích včetně českého, což ocení hráči z Česka a pravděpodobně i Slovenska, možná by bylo kvůli české diakritice lepší zvolit font který má lépe „zmáknuté“ háčky a čárky.

Co mně naopak na Phasmophobii opravdu mrzí, že je takřka nereálné začít hru, pokud nezačínáte lobby s kamarády, jelikož jsem lobby ze kterého bych nebyl bezdůvodně kicknut hledal asi půl hodiny, což dost ubírá hře na hratelnosti a záživnosti. Možná by bylo zajímavé i možnost napojit se do rozehrané hry random, podobně jako tomu bývá třeba v Left 4 Dead 2. Hra je jinak za dost přijatelnou cenu a zabaví.

Phasmophobia Trailer

Phasmophobia HW nároky

Minimální požadavky: Doporučené požadavky:
Operační systém: Windows 10 64bit Operační systém: Windows 10 64bit
Procesor: Intel Core i5-4590 / AMD FX 8350 Procesor: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 2600X
Paměť: 8 GB RAM Paměť: 16 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 390 Grafická karta: NVIDIA GTX 1070 / AMD Radeon RX 580
DirectX: Verze 11 DirectX: Verze 11
Síť: Širokopásmové připojení k internetu Síť: Širokopásmové připojení k internetu
Úložný prostor: 13 GB volného místa Úložný prostor: 13 GB volného místa

Jak můžete vidět, hra Phasmophobia není nikterak zvlášť náročná hra na výkon Vašeho PC. Nicméně přesto doporučujeme pro hraní hry Phasmophobia vybrat herní počítač.nejlepší hry zdarma se slevou, nejlevnější steam klíče

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *