| | | | |

War Thunder – recenze, HW požadavky, gameplay

War Thunder nebo World of Tanks? Krátká recenze na hru War Thunder Vám jistě pomůže se rozhodnout.

Obsah článku War Thunder – recenze, HW požadavky, gameplay:

War Thunder recenze

Měl jsem tu možnost zahrát si War Thunder, skill úplně asi nemám, i když to vypadalo v prvních bitvách dost slibně ale i tak není problém si nějaký killy, či poškození v bitvách urvat. Co se mi na War Thunderu líbí je, že je realističtější než World of Tanks, taky bezpochyby i to, že kombinuje i prvky World of Warplanes či World of Warships, tedy kromě tanků můžete ve War Thunderu používat také bojové lodě a stíhačky. U pozemních bitev s tanky, také pravidelně bývají využívány stíhačky se kterými můžete enemy tým dost potrápit a získat dost herní měny, taktiku Kamikaze vzhledem k různě velkým velikostem týmů s možností několika respawnů nedoporučuji.

war thunder cz, war thunder skill, br war thunder, war thunder novinky

Pro nooby je fajn právě možnost si vozidlo víckrát respawnout. Mimo vozidla z druhé světové války se postupně můžete propracovat i k vozidlům ze studené války a hrát v režimu světové války. Jako nevýhodu ve hře shledávám uživatelsky komplikovanější výzkum vozidel a jejich komponentů, to by mohlo být intuitivnější.
War Thunder má co se likvidace textur (například nárazu do kammennéhu plotu, stromu, svodidel či nižších budov) realističtější chování než World of Tanks, narozdíl od her od Wargamingu zde jsou tanky, či stíhačky a lodě rozdělené v úrovních úplně jinak a v jedné úrovni najdete i víc vozidel. War Thunderu dávám vzhledem k konkurenceschopnosti a žánru hodnocení 7/10.

War Thunder tipy a triky

Zde je několik tipů a triků, které vám mohou pomoci ve hře War Thunder:

  • Naučte se základy ovládání: Předtím než se pustíte do bitev, naučte se základy ovládání letadel, tanků nebo lodí. Zkuste tréninkové mise, abyste se seznámili s ovládáním a zbraněmi vašeho vozidla.
  • Vyberte si vhodnou národnost: Každá národnost v War Thunder má své vlastní silné a slabé stránky. Zkuste různé národnosti a najděte tu, která vám nejlépe vyhovuje a která odpovídá vašemu hernímu stylu.
  • Zkoumejte technický strom: War Thunder má rozsáhlý technický strom s různými vozidly. Prozkoumejte různé větve a rozhodněte se, který typ vozidla a výbavy vám nejvíce vyhovuje.
  • Využívejte taktiky: Každý typ vozidla vyžaduje specifické taktiky. Například ve vzdušných soubojích je důležité udržovat výšku a využívat manévrování, zatímco v tankových bitvách můžete využívat terénu a zaujmout výhodné pozice.
  • Spolupracujte s týmem: War Thunder je hra založená na týmové spolupráci. Komunikujte se svými týmovými kolegy, sdílejte informace a koordinujte útoky, abyste měli větší šanci na úspěch.
  • Vylepšujte svá vozidla: Sbírejte herní body a vylepšujte svá vozidla. Zlepšení zbraní, pancíře a motoru vám může dát výhodu v bitvách.
  • Buďte trpěliví: War Thunder je hra, která vyžaduje trpělivost a cvičení. Nebojte se udělat chyby a poučte se z nich. S časem získáte zkušenosti a zlepšíte své dovednosti.
  • Sledujte repliky a tutoriály: War Thunder má na YouTube a na oficiálním webu mnoho užitečných tutoriálů a replik bitev. Sledujte je, abyste se naučili nové taktiky a strategie od zkušených hráčů.

Doufám, že tyto tipy Vám pomohou ve hře War Thunder a přinesou vám více zábavy a herních vítězství!

War Thunder HW požadavky

War Thunder má HW požadavky asi určitě náročnější než třeba World of Tanks, teda minimálně náročnější než WoT Blitz.
Níže je tedy tabulka s War Thunder HW nároky:
war thunder gameplay, war thunder hw požadavky, war thunder hw nároky, war thunder nebo world of tanks

Minimální požadavky Doporučené požadavky
Operační systém Windows 7/8/10 (64-bit) Windows 10 (64-bit)
Procesor Intel Core i3 Intel Core i5
RAM 4 GB 8 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7850 NVIDIA GeForce GTX 960 / AMD Radeon R9 390
DirectX Verze 11 Verze 11
Pevný disk 20 GB volného místa 20 GB volného místa
Internetové připojení Širokopásmové připojení k internetu Širokopásmové připojení k internetu

Samozřejmě, čím silnější počítač máte, tím lépe Vám War Thunder poběží. Viz náš článek jak vybrat herní PC.

War Thunder Gameplay

Pokud se rozhodujete, zda-li budete hru hrát i podle Gameplayů, určitě Vás nezklamu informací, že na War Thunder najdete nespočet gameplayů, jak na hru obecně, tak na různé její módy a
konkrétní vozidla.War Thunder nebo World of Tanks?

War Thunder nebo World of Tanks? Toť otázka, máte raději realističtější bitvy? Nebo preferujete intuitivnější ovládání hry? Pokud jste si řekli ano na první otázku, tak jednozačně War Thunder. Pokud na druhou, tak preferujte WoTko.
Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *