| | |

Nejlepší hry na mobil online

V dnešní době, kdy jsou chytré telefony a tablety nedílnou součástí našich životů, je online hraní her na mobilních zařízeních stále populárnější. Proto jsme se rozhodli prohlednout a představit vám některé z nejlepších mobilních her online, které vás dostanou do světa zábavy, soutěže a společného hraní s ostatními hráči z celého světa.

Hry na mobil online

Online mobilní hry si můžete zahrát na mobilních zařízeních jako chytré telefony či tablety a vyžadují připojení k internetu. Hry mají často jednoduchý a zajímavý herní nápad, který hráčům umožňuje strávit několik minut až stovky hodin zábavy. Mobilní hry online se často vyznačují také mikrotransakčním systémem, kde hráči mohou nakupovat kosmetické prvky nebo zlepšení postavy za skutečné peníze.

Online komunita hráčů v mobilních hrách

U mobilních her přes internet se často stáváte součástí komunitní zábavy. Hráči mohou interagovat s jinými hráči, spolupracovat nebo soutěžit, a sdílet své výsledky s ostatními. Mobilní hry online se často aktualizují s novým obsahem, herními módy a funkčností, aby se zajistilo, že hra zůstane zajímavá a hráči se budou vracet ke hraní.

Žánry online mobilních her

Mezi populární typy mobilních her online patří závodní hry, strategické hry, střílečky, simulace a hry k přežití. S rostoucím počtem uživatelů mobilních zařízení se mobilní hry stávají stále více populárnějšími a přístupnějšími pro hráče z celého světa.

Fortnite mobile

Fortnite je oblíbená battle royale hra, která je dostupná na mobil online. Hráči se v této hře snaží přežít na mapě s jinými hráči. Na začátku hry začínáte s omezenou výbavou. Úkolem hráče je posbírat zbraně a zdroje aby mohli zápasit s ostatními hráči o přežití. Podobně jako v PC verzí hry Fortnite zde funguje bezpečná zóna, která se postupně zmenšuje.

Cílem hry je být poslední hráč nebo tým, který přežije a eliminuje nepřátele. Na výběr jsou herní módy jako spolupráce v týmu nebo si můžete zvolit sólo mód. Fortnite – Battle Royale obsahuje mikrotransakce za které si můžete pořídit různé skiny, doplňky či oblečení. Mikrotransakce nejsou potřebné ke hraní hry a plnohodnotně si ji můžete zahrát i bez tohoto systému. Pro milovníky hry fortnite je mobilní hra online skvělý způsob jak si hru zahrát odkudkoli.

Among Us Mobile

 

Among Us je multiplayerová hra, která obsahuje několik map. Hráči mohou hrát například za posádku vesmírné lodi, kde jejich cílem je dokončit role na lodi, aby se mohla vrátit na Zemi. Avšak mezi členy posádky se nachází několik podvodníků, kteří se snaží zabít všechny ostatní a zničit loď.

Každý hráč má svůj vlastní avatar, který může být upraven dle vlastního výběru. Among us si zahrajete online s počtem hráčů 4-15.Pokud posádka dokončí všechny úkoly, vyhrávají. Pokud se podvodníkům podaří eliminovat všechny ostatní, podvodníci vyhrávají.

Hráči se mohou mezi sebou komunikovat a hlasovat, kdo je podvodník. Hlasování se koná během tzv. „křížové výpovědi“, kde každý hráč hlasuje, koho podezřívá, že je podvodníkem. Pokud hráč získal většinu hlasů, bude prohlášen za podvodníka a eliminován ze hry.

Mobilní verze hry „Among Us“ je k dispozici pro zařízení s operačním systémem iOS nebo Android a stáhnout si ji můžete z obchodu s aplikacemi. Hra je zdarma a obsahuje mikrotransakce.

Tip na článok: Nejlepší hry na mobil zdarma ke stažení

PUBG Mobile

PUBG Mobile je online multiplayerová hra, která se hraje na bitevním poli s více hráči. Po příchodu na mapu se hráči snaží přežít a eliminovat všechny ostatní hráče na bojišti. Hra je založena na populární hře na počítači PUBG (PlayerUnknown’s Battlegrounds).

Hráči mohou hrát sami nebo v týmu a mohou si zvolit různé herní módy, včetně Battle Royale, kde hráči bojují na život a na smrt, dokud zůstane naživu jen jeden hráč nebo tým. PUBG Mobile je k dispozici ke stažení zdarma na iOS a Android zařízeních z příslušného obchodu s aplikacemi.

Agar.io na mobil

Agar.io je online multiplayerová hra, kterou si můžete zahrát na mobilu online ale také ve webovém prohlížeči. Hráči ovládají malou buňku, kterou musí kontrolovat a růst ji tím, že snědí jiné buňky na mapě.

Cílem hry je získat co největší buňku na mapě. Hráči se pohybují na mapě a shromažďují různé barvy a tvary, které se pohybují kolem nich. Na mapě se pohybují i protihráči, které můžete eliminovat, pokud jste větší buňka. Pokud hráč svou buňkou sní jinou buňku, jeho buňka se zvětší a hráč získá body.

Agar.io má různé herní módy, včetně „Free for All“ (všichni proti všem), „Teams“ (týmy), „Experimental“ (experimentální) a „Party“ (zábava). Hráči se mohou připojit do místností, kde se tyto módy hrají.

Tip na článok: Najlepšie IO hry

Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile je online multiplayerová akční hra pro mobilní zařízení, která je k dispozici zdarma. Hráči si mohou zvolit různé režimy hry, včetně týmových zápasů, přežití a mnoho dalších.

Hra nabízí různé mapy, které hráči mohou prozkoumat a kde mohou bojovat proti svým soupeřům. Hra obsahuje také několik herních módů, včetně klasického módu Call of Duty, jakož i Battle Royale mód.

Hra nabízí také vlastní herní režim pro mobilní zařízení, který se nazývá „Multiplayer Battle Royale“. V tomto režimu se hráči vylodí na velké mapě a musí bojovat proti ostatním hráčům, dokud poslední hráč nebo tým zůstane naživu.

Clash Royale

Clash Royale je populární multiplayerová online mobilní hra, kterou vyvinula společnost Supercell. Je to hra s kombinací strategie a karetních her, kde hráči mají za cíl zničit věž svého soupeře a ochránit svoji vlastní.

Hráči mají k dispozici karetní balíčky, které obsahují různé postavy, zbraně, kouzla a budovy. Hráči si vytvářejí vlastní bojový deck, který si mohou vyskládat a následně jej používají během utkání. Každý zápas trvá tři minuty a hráči se snaží zničit dvě věže svého soupeře a jeho královský palác, než ochraňují svou vlastní pevnost.

Celkově je Clash Royale zábavná a návyková hra, která kombinuje různé prvky, aby poskytla skvělý zážitek pro hráče. Mobilní hra Clash royale je dostupná na Android i iOS.

Hearthstone

Hearthstone je populární strategická karetní hra vyvinutá společností Blizzard Entertainment. Hearthstone nabízí jednoduché a zároveň hluboké herní mechanismy, ve kterých se hráči soupeří proti sobě pomocí sestav karet, které reprezentují postavy, kouzla a schopnosti. Cílem je snížit životy soupeře na nulu, zatímco se bráníte jeho útokům.

Mobilní verze Hearthstone nabízí stejný zážitek jako desktopová verze. Hráči mohou stavět vlastní balíky karet, vybírat z široké škály hrdinů s unikátními schopnostmi a strategicky plánovat své tahy.

Mobilní verze hry Hearthstone je navržena tak, aby byla přístupná a hratelná na zařízeních s operačním systémem Android nebo iOS, jako jsou chytré telefony a tablety.

Roblox Mobile

V mobilní verzi Roblox Mobile mohou hráči vytvářet a upravovat své vlastní 3D světy a hry pomocí jednoduchého a intuitivního nástroje Roblox Studio. Mohou vytvářet různé objekty, postavy, terény a přidávat různé herní mechanismy a pravidla. Tyto vytvořené světy a hry mohou být následně sdíleny s ostatními hráči.

Kromě vytváření vlastních světů mohou hráči v mobilní verzi Roblox objevovat a hrát spoustu již existujících her, které byly vytvořeny jinými hráči na platformě Roblox. Hry v Roblox jsou různorodé – od adventurních her až po arkádové a strategie.

World of Tanks Blitz

Vítejte na kanály Mobil v ruce. Vím, že video je amatérského zpracování, ale přesto jsem se rozhodl zveřejnit. Doufám, že se vám video zalíbí a oceníte moji tvorbu. Kritika mě potěší, pokud bude sp…

World of Tanks Blitz je mobilní tanková akční hra vyvinutá společností Wargaming. Je to mírně zjednodušená verze populární počítačové hry World of Tanks, uzpůsobená pro hráče na mobilních zařízeních.

Ve hře World of Tanks Blitz hráči ovládají různé historické tanky a zapojují se do bitev proti jiným hráčům online. Cílem je strategicky používat své tanky, využívat terén a taktiky a zničit tanky soupeřů. Hra nabízí různé typy tanků včetně lehkých, středních a těžkých tanků, které mají své vlastnosti, výhody a slabiny.

Mobilní verze World of Tanks Blitz zachovává důležité aspekty hry, včetně fyziky tanků, různých druhů munice a reálného terénu. Hráči mají možnost vybavit své tanky různými vylepšeními, přizpůsobit jejich vzhled a vyvinout strategie, které nejlépe vyhovují jejich hratelnosti.

 

Přihlásit se k odběru akcí a slev

* takto vyznačené pole je povinné

Odkliknutím tlačítka "Přihlásit se k odběru" souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů, toto přihlášení k odběru můžete kdykoliv zrušit odhlášením v jakémkoli newsletteru nebo kontaktováním na info@gamesquad.cz.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *